Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Peniszgomba utan mikor lehet...

Peniszgomba utan mikor lehet szeretkezmi?

Figyelt kérdés
Par napja elkaptam a peniszgombat, kb 2-3 napja kenegetem es mintha olyan lenne mint amilyen elotte volt, magyarul ugy erzem hogy meggyogyult, ettol fuggetlenul mikor lehet tolni a dolgot?

2020. ápr. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Gumival simán. Egyébként kérdezd meg a dokidat
2020. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármikor, amikor képes és hajlandó vagy a farkadra gumit húzni. Gyk: az minden szXrtól megvéd és a nődet is.
2020. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gumi nélkul lenne, gumival en se szeretem meg o se
2020. ápr. 12. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnődet is kezeltétek, ugye? Mert ezt elkapta tőled. Szájpenésze is lehet, hüvelygombája is. Oda vissza fogjátok fertőzni egymást az örökkévalóságig, ha teljesen ki nem gyógyultok belőle mindketten.
2020. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnődet is kelkene kezelni, mert mint a ping-pong labát adogathatjátok egymásnak.
2020. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 szex 1 hét tünetmentes időszak után, ha mind a kettőtöket kezelték

2 gumival SE, mivel a gomba ellen nem béd 100%ban

2020. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha most per pillanat nem mehet, mikor tolhatjuk legkozelebb?
2020. ápr. 12. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Először a párodat is kezelni kell. Miután ő is volt kezelve 1 hét tuti biztos tünetmentesség. Vegyétek komolyan mert ahogy mondták oda vissza fertőzhetitek egymást és egy jó ideig megkeseríthetitek a szexuális életeteket, főleg a nők eseteben náluk egy gombás fertőzést kikezelni kesz borzalom.
2020. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!