Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mehetek másik...

Szerintetek mehetek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedtem össze aki orálisan kielégített. Azóta fáj a péniszem. Fájdalmas a pisilés is. Voltam házi orvosnál aki a sürgősségire küldött. A sürgősségiről pedig visszaküldtek a házi orvoshoz. Ott el küldött engem az urológiara. Gyógyszert nem kaptam. Az urológiara 2 hónapot vártam. Addig egy gyógyszert sem volt képes nekem felírni. Egyre jobban fájt a vizelés. A here zacskómnál visszér alakult ki. Az izuleteim fájnak. Az urológián mondtam hogy sürgős eset lenne, de nem akartak fogadni. Idő pontot adtak. Elmentem az ügyeletre ahol írtak nekem egy gyógyszert, de nem használt. Ki vártam az urológiát ahol annyit mondtak hogy 18 évesen nagyon fiatal vagyok nem tudja mi bajom lehet..... Vissza mentem a házi orvoshoz aki végre írt fel nekem gyógyszert. 10 napig kell szednem. Húgyuti fertőzésre. Viszont én szeretnék menni egy másik orvoshoz mert ami itt folyik nálunk az nem tetszik. Oda vissza küldenek engem. Egy gyógyszert nem voltak időben íratni nekem. Lehet váltani orvost? Vagy esetleg máshova menni?
2020. ápr. 13. 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress a neten a környékeden magánorvost. Ja bár most karantén van, szóval ez nem tudom mennyire működik... Pedig azzal járnál a legjobban.
2020. ápr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van sajna, magánorvos, urológus. Nem tudom a tarifákat.
2020. ápr. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy ahova mehetsz területileg hány szakorvos van. Ha több ,akkor van választék.Magánban is ők rendelnek.

Rajtuk kívül magán rendelésre bárhova mehetsz.

Nálad jelen esetben labor vizsgálatra is szűkség lenne .

Ahogy én látom nálunk az ellátásokat,vírus járvány mögé "bújnak". A rutinból felírt gyógyerek csak ritka esetekben hatásosak . Az meg nem válasz,hogy 18 vagy .

Nincs más,mit amit az EMMI közzé tett,ha nem történik meg a szakszerű ellátás,elsődlegesen a beteg jogi képviselőhöz kell fordulni.Ez minden rendelőben ki van függesztve .

2020. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a bőrgyógyászaton is próbálkozhatsz. Van nemi betegségekkel foglalkozó bőrgyógyász, és az ízületi fájdalom miatt gonococcusra is gondolnék, bár orális szexel azt nem hiszem hogy elkaphattad, meg hiányzik a genny. Biztos hogy csak ennyi volt azzal a lánnyal, illetve más lány nem volt? Mikor kezdődött ez az egész? Labor tényleg jó lenne.
2021. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!