Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van értelme a Nofap mozgalomna...

Van értelme a Nofap mozgalomnak? Jót tesz vagy inkabb rosszat ha az ember többet nem csinál önkielégítést?

Figyelt kérdés
Konkrétan változik az emberen valami így férfi szinten? (pl.: spermák minősége)
2020. ápr. 13. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
A masztizás azért is fontos,mert természet a férfiakra bizta a fajfenntartást,utód nemzést.Ehhez meg mindig friss spermiumokra van szűkség .
2020. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A nofap célja elsődlegesen a személyiség fejlesztése, biológiailag (szerintem) csak negatív hozadéka van.
2020. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én azért keztem el mert majdnem minden nap maztiztam, és abba akartam hagyni, de szerintem, az volna jó ha hétbe 1x csinálom, vagy van értelme teljesen abbahagyni?
2020. ápr. 13. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Több tanulmány szerint a gyakori (kb. napi szintű) ejakuláció csökkenti a prosztatarák kockázatát.
2020. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A heti egy abszolút elfogadható. Teljesen elhagyni nincs értelme, hacsak nem az a célod, hogy (akarat)erőpróba elé állítsd magad.
2020. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# De :) pont ez miatt akarom, és jó érzés volt amikor 2 heten keresztül nem masztiztam. Ma megtörtem a rendet, s ezért kérdezem hogy van értelme, vagy csak kárt tehetek magmanak, ha pl.:1,2 talan három hónapig nem masztizok
2020. ápr. 13. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha időszakos (akarat)erőpróbaként csinálod akkor nincs vele gond, de élteformaként erre ráálni szerintem minimum értelmetlen.

Ami viszont a prosztatarák-történetet illeti, én nem hiszek a napi orgazmus ilyetén jótékony hatásában. Kábé annyi statisztika igazolja ezt, mint ennek az ellenkezőjét. A legésszerűbb, ha nem esünk túlzásokba egyik irányba sem, és tartjuk az arany középutat.

2020. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

A tested működését.az agyadat nem tudod átverni.

A spermiumok "raktárai" a mellékherék.

Befogadó képességük véges.Ha megtelnek,és nincs valamilyen módon ürités,akkor ezt megoldja az agy .Egy részük felszívódik,a többi meg kiürül.Ez is 2 féle képpen történhet

A prosztatánál a húgy csőbe jut,majd felfelé a húgy hólyagba,innét a vízelettel távozik.Vagy a álmodás közben a szabadba .

Minden elélvezéskor a prosztata nedvével együtt a rákos sejtek is távoznak.De ha ezek beleülne a prosztata mirigyes állományába,nagyon jól tudnak szaporodni is .

2020. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Amelyik test rész nincs ,vagy csak kevésbé van használva,az előbb utóbb kezdi magát megadni.Lásd él sportolók.

Ahogy vége az aktivitásnak ,már el is puhultak.

Padlót fogtak,na innét nem könnyű ám fel állni.

2020. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a heti 1x vertikális kardiónál :))
2020. ápr. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!