Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyéksérv műtét után ki...

Atisaga86 kérdése:

Lágyéksérv műtét után ki milyen sportot választott, folytatott?

Figyelt kérdés

A kórtörténetem:

2014 bal lágyéksérv műtét hálóval végigvágásos módszerrel

2016 jobb térd műtét laporoszkóppal

2020 jobb lágyéksérv műtét hálóval végigvágásos módszerrel

+ köldöksérv háló nélkül (nagyon kicsi volt)

Az lenne a kérdésem lényege, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezügyben pl előtte xy-t sportoltam, utána az már nem ment vagy nem ajánlotta az orvos és áttértem z-zs-re ami megy.

Mennyi ideig rehabilitált és mit stb.

34 éves férfi vagyok.



2020. ápr. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyi műtéted volt fiatalon. Orvos nem mondta, hogy mit sportolhatsz ha azt mondta, hogy mit nem. Különben azt javaslom menj el egy edzőterembe és ott jobban értenek ahhoz hogy mit lehet sportolni ilyen műtétek után egy szak edzőnek tudni kell.
2020. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából az orvos a szokásost mondta csak, hogy a testépítés és a súlyemelés mint sportágak kerülendők komoly szinten.

Rendszeresen edzek itthon előtte meg edzőteremben edzettem évekig, szar lenne abbahagyni meg nem is szeretném, de műtétet se szeretnék újra mert már unom őket.

Köszi a válaszod, ha vége a korona vírusnak akkor lehet ezt fogom tenni.

2020. ápr. 16. 10:55
 3/3 anonim válasza:

Ha még esetleg nem gondoltál rá, én nagyon ajánlom a box-ot. Szerintem az egyik legszebb sport, és nagyon jól mozgatja az ember testét. Nem mellesleg önvédelemre is a legjobb talán :D


Üdv.: egy szintén sok műtéten átesett bajtárs!

2020. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!