Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hirtelen komolyabb fogyás/izom...

Hirtelen komolyabb fogyás/izomtömeg veszteség okozhatja az erekciós képesség teljes megszűnését?

Figyelt kérdés

42 éves férfi vagyok. Mindig is mackós alkatú voltam, de most az év elején sajnos elértem a 100 kg-ot, azért elkezdtem masszívan mozogni. Már korábban jártam hetente egyszer konditerembe heti egyszer egy órát felsőtestre edzeni, ezt megdupláztam heti kettőre és elkezdtem futni is mellette.


Március elején bezárt a konditerem, azóta a felépült izmok sajnos elsorvadtak az elmúlt másfél hónapban. Viszont a futást megnöveltem, minden másnap futok egy órát. Evésnél csak arra figyelek oda, hogy ne zabáljam mindig degeszre magam, mint korábban, hanem kevesebbet egyek csak egyszerre. Nem vagyok semmi spéci étrenden, ezen nem is változtattam mostanában.


Így az elmúlt 3 hónapban 9 kg-ot fogytam, ami ugye a testtömegem 9 %-a. Ebben nyilván van zsír meg az edzés abbahagyása miatti izomvesztés is.


Namost már egy teljes hete hirtelen elment az erekciós képességem, de az egyik napról a másikra! Egyáltalán nem áll fel többé, akkor sem, ha magam próbálom ingerelni. És a legdurvább, hogy az egész eddigi életemben megszokott éjszakai, hajnali atomkemény merevedések is teljesen eltűntek! Kész, ennyi volt.


Lehet valami köze a hirtelen fogyásnak ehhez az erekciós problémához? Esetleg közvetve, valami hormonális változás miatt? Ha igen, vissza fog majd jönni? Mennyi idő múlva? Mert ez így nagyon gáz. :(



2020. ápr. 14. 17:12
 1/1 Hellmano ***** válasza:
51%
Biztos, hogy nem a fogyás van emögött és nem 9kg... a cerka tönkrement magától. Lehet túl nyúztad (bár én is 40 múltam, de még soha nem hagyott cserbe :D). Szóval valami más gond van ott, ha még 1 hét múlva is fenn áll a dolog, akkor ezt ki kellene vizsgáltatni, mert bármilyen nagyobb gond is lehet a háttérben. Csak ugye itt a koronavírus és most nem fognak vele foglalkozni , mert az nem létszükséglet, hogy nekd áll vagy sem :D Szóval vagy életre kel magától vagy egy női szájtól vagy marad döglött akta a jövőre nézve.
2020. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!