Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésem lesz és tudnáto...

Körülmetélésem lesz és tudnátok segíteni aki metélt? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem vallási okból és nem is fitymaszűkület miatt sokkal inkább higéniai szempontból jobb döntésnek találom elvégeztetni a műtétet, magánorvosnál csináltatom és megkérdezte, hogy hol szeretném a vágást oldalt alul és mennyire legyen feszes. Nos mivel nincs tapasztalatom sem elképzelésem hogyan nézne ki ezért tanácstalan vagyok ha lehetséges küldenétek tapasztalatokat véleményeket és privátba képet hogy legyen fogalmam, hogy mi a helyzet?

23/F



2020. ápr. 15. 22:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Helló!


Egy hasonló kérdésnél győzködtem egy srácot, hogy ne csinálja. Meggyőzhetetlen volt. Pedig mindent írtam, az eltávolított idegvégződéseket, a fedetlenül maradt makk érzéketlenebbé válását, stb.

Végül arra azért rá tudtam venni, hogy legalább próbaképp húzza hátra, és a tövénél tekerje körbe leukoplaszttal egy-két hónapra. Mindent így csináljon. Így sportoljon, így szexeljen, stb. és utána beszéljünk.

!!!Öt!!! NAP!!! után írt, hogy köszöni, már érti. Nem lesz metélés.

2020. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!