Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem olyan kemény a...

Miért nem olyan kemény a merevedésem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, sajnos nem voltam túl sok nővel akkor is régen, azóta gyakran maszturbálok naponta akár többször is. Arra lettem figyelmes hogy gyakran nem olyan kemény a merevedésem mint amilyennek kéne lennie, sőt azt is észrevettem hogy mostanába ha rágondolok mondjuk egy fullos csajra vagy szexre stb akkor magától nincs is merevedés csak ha magamhoz nyúlok, ettől kicsit ekezdtem stresszelni. Ez azért van mert gyakran maszturbálok és elment belőlem az erős inger, vagy egy érel van baj,??

2020. ápr. 16. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ez a rohadt COVID miatt van. Hidd el... sok férfitársam van karanténimpotenciában.


Ez a stresszes nyomás, a bezártság, a kilátástalan... az embernek már egy jó recskázáshoz sincs kedve.


Meg hát öregszel is, ez már nem a kanos 16-os korszak, amikor acélkemény volt a harcizom a csaj gondolatára is :)

2020. ápr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen, azért van, mert szetmaszturbáltad magadat.
2020. ápr. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
22 évesen már nem gondolni kéne, hanem látni és csinálni ;)
2020. ápr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!