Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület?

Fityma szűkület?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a problémám, hogy lankadt állapotban teljesen fajdalom nélkül hatra tudom húzni a fitymám. Viszont merev helyzetben nem megy. Műtét nélkül megoldhato? Ez fityma szűkület lehet?

2020. ápr. 19. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem enyhe volt, ugy oldottam meg hogy meleg vizben huzogattam addig hogy ne fajjon , erre mindig figyelj mert nagyobb baj is lehet belole.

Nekem segitett a melegviz es valami krem. Ezt ajanlom neked is, ne vagjak le!

2020. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az.
2020. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 milyen krémet használtál?
2020. ápr. 19. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha mindíg csak lankadt állapotban akarod használni, akkor jól van az úgy.
2020. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 mar nemtudom
2020. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
A válaszom azon részét továbbra is fenntartom, hogy először konzultálj egy orvossal hogy mi a véleménye, ne az itteni "hobbiorvosok" hülyeségeire hagyatkozz.
2020. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Elso vagyok. Es igazat adok 6-os nak! Az orvos jobban ert hozza!en csak segiteni akartam.
2020. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Az orvosok azt se tudják sokszor megkülönböztetni hogy mi egy fitymaszűkület mi egy rövid fék és mi a természetes letapadás, akkor az önjelölt hobbiorvosok itt ezt honnan tudnák? Meg a romhalmaz magyar egészségügy amúgy is a végét járja, nagyon nem ajánlatos ezt velük oldatni meg! Egy fitymaszűkületi tanácsadót keress aki ate érdekeidet nézi és segít mindenben hogy azt kapd, amit te akarsz, ne azt amit mások akarnak veled etikátlan módon, gátlástalanul megtenni! Akár a legmegfelelőbb szakember kiválasztásában is segíthet, de az is lehet, hogy tud olyan módot is, amihez nem kell orvos, de nem is teszed tönkre a fitymádat (mint pl. az #1es kommentelő javaslata lehet nála működött, de nálad meg csak tönkreteszi a bőrt, akkor még már csesz heted)
2020. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!