Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek baj nagy a baj a...

Mézgaraul000 kérdése:

Szerintetek baj nagy a baj a szivemmel?

Figyelt kérdés
A mai nap edzettem egy kicsit ,pontosabban 500m sprinteltem es 500 futottam eléggé intenzíven , amikor végzek mindig lefekszek egy kicsit pihenni de most éreztem hogy 2x is ki hagyott a szivem 2 másodpercre az alapjáraton elég gyors szívverésből . Valakinek volt hasonló élménye már , illetve mi lehet a baj ?

2020. ápr. 20. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartsál fokozatosságot.Ne akarjál egyből oimpiai bajnok lenni .
2020. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendelj egy arduino uno-t vagy mini-t egy AD8232 sensort, és 3 csipetető elektródát. Utána küldöm neked a szoftvert amellyel otthon EKG-t tudsz magadnak nincsen és meg mondja, hogy van-e valami bajod. ;). Olcsóbban kijössz, mint más kütyökkel és magadnak kötögetted össze. :) Persze küldök rajzot melyik vezetéket hova dugd. Majd írj, ha beszerezted.
2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenkinek van ilyen, nagy megterhelés után.
2020. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmesz a korzetihez es elmeseled amit leirtal. Ha van lehetosege, akkor helyben csinal egy ekg-t es ha baj van, az egybol kiderul. Ha nem egyertelmu a problemad, akkor elkuldenek a kardiokogiara, ahol meg jobban megvizsgalnak es meg valoszinubb, hogy kiderul ha baj van.
2020. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az edzés??? 2x500 méter futás? Csak úgy egyből bele a közepébe? Utána meg gyorsan lefekszel?? Bocs, de ez így egy marhaság, nem csoda ha utána össze-vissza kalimpál a szíved..
2020. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Futás után ne feküdj el, hanem sétálj egy jó darabig. Kicsit megzavarodhatott a szívritmusod, lehet hogy csak egyszeri eset. Ha többször előfordul, menj el háziorvoshoz vele.
2020. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy ?
2021. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!