Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hideg vízben fürdés káros?

Hideg vízben fürdés káros?

Figyelt kérdés
Próbálok egyre nehezebb körülményeket teremteni magamnak. Pl földön alszom és az egyik most, hogy amikor fürdök, a leghidegebbre állítom a vizet és úgy ülök benne egy órát edzés után. Ez a herékre lehet rossz hatással?
2020. ápr. 21. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

készülsz a világvégére? vagy miért csinálod?


amúgy nem feltétlen káros, hideg-meleg vizes váltás jó

2020. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A herékre nem káros,de a veséid egyátalán nem örülnek neki .

Könnyen kerülhetsz az urológiára,még akkor is,ha mostanság nem könnyű oda bejutni.A földön fekvés viszont jó ötlet a gerincnek .

2020. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szimplán edzem magam, nem készülök világvégére. Jó, tehát ha huzamosan hideg vízben fürdök, akkor attól még később lehet gyerekem igaz? Szóval nem tud valamit a hideg ott tönkretenni, hogy ne lehessen...
2020. ápr. 22. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz neki semmi baja tőle. Én is hideg vízben zuhanyzom, és van, hogy hideg vízben ázok fél-egy órát (főleg nyáron), de semmi bajom nincs, beteg sem szoktam lenni.
2020. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

régen is voltak aszkéták. Valszeg semmi előnyük nem származott belőle, hogy kínozták magukat, de talán hátrányuk sem.

Viszont szerintem mindenki szent idiótáknak gondolta őket, csak nem mondták ki.

De ha neked örömet okoz ez akkor csak csináld, Legalább megtudod mekkora a tűréshatárod. Ha túl kellemetlen lesz úgyis abbahagyod gondolom.

2020. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!