Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk területéről szövettani...

Makk területéről szövettani vizsgálat?

Figyelt kérdés
2 hétig kentem gombaölő krémmel, akkor egész szép volt a makk felülete, aztán visszafoltosodott és ehez ilyen enyhe fájdalomszerű erzet is társul, ami hol erősödik, hol csillapodik. Végeznek egyáltalán ilyen szövettani vizsgálatot ilyen esetben? Jó lenne már egy célzott kezelés, mert már a tököm kivan, hogy nem lehet normális életet elni így, hogy ez a sz.r nem múlik el sehogy se.

2020. ápr. 24. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit kaptál az feteheteően egy széles spektrumú gombaölő. Ha nem hat akkor menj vissza dokihoz. A köv lépés egy szájon át szedhető szer lesz. Ez sokkal erősebb. Hatni szokott. Ha ez sem akkor szokott jönni a mintavétel és a célzott kezelés. Konzultálj a bőrgyógyásszal.
2020. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vettél canestent a boltban vagy célzottan egy orvos írt fel neked valamit? Ha az előbbi, akkor a járványhelyzet csillapodásával keress fel egy orvost, ha az utóbbi akkor menj vissza és akár mondd el neki mindent amit érzel, hogy zavar de most sem lett jobb. Hátha akkor ad valami jobbat, jobban kivizsgál
2020. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvos által felírt krém segitett. Meg 1 db gombaellenes gyógyszert irtak még fel, de úgy látszik kevés volt. Magán bőrgyógyászhoz foglaltam időpontot, ott van rendelés.
2020. ápr. 24. 16:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Most direkt nem kezelem 1 hétig semmivel, hogy lássa az orvos az eredeti tünetet és ha vesznek mintát, akkor azonosítható legyen ami megkeserít. Amúgy Travocortal kenegettem 2 hétig + 1 db Fluconazole gyógyszert szedtem.
2020. ápr. 24. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Magán rendelésen sem tud többet a doki,mint az SzTK szakrendelőjében .A különbség annyi,magánban kevesebb a várakozási idő,de fizetni kell. Ha vizsgálatokat ír elő,ugyan úgy be állsz a sorba,mint a Tb beteg.
2020. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer voltam más féle problémával SZTK-ban, az aszisztens úgy beszélt velem mint a kutyával és laborra is csak sok panaszkodás után voltak hajlandók elküldeni, szóval azt kihagyom. Inkább fizetek, csak gyógyuljak meg mihamarabb. Meg most járvány idején a nagyobb kórházakba nem jó menni.
2020. ápr. 24. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Megvolt s vizsgálat azóta?
dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!