Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szoktassam hozzá a...

Leslie1661 kérdése:

Hogyan szoktassam hozzá a péniszemet, (TKM) után az alsó nadrághoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsokat szeretnék kérni, elsősorban azoktól akik átestek már teljes körülmetélésen. Amit tudnotok kell, hogy 25 éves férfi vagyok, egy éve annak már hogy körülmetéltek. Teljes fitymaszűkületi okokból kifolyólag. A bőr semennyire nem ment hátra merev állapotban, a sex is így rossz volt és néha fájdalmas. Aztán a körülmetélés, ezt megoldotta, de egy újabb probléma keletkezett. A probléma az hogy nem tudom hozzászoktatni az alsónadrághoz a péniszem. Szúr több helyen is. Túlérzékenynek ítélem a makkom körül, és alul a makk tövében.Ott van egy pont ahol rendesen fáj. Ez okból nagyon szomorú, de csak úgy tudok létezni, dolgozni élni a mindennapomat, ha bekötözöm gézzel, minden egyes nap többször. De ez nem állapot így. Mielőtt kérdezitek, voltam orvosnál többnél is és azt mondták sosem találkoztak még ilyen problémával (svájc) kipróbálták azt hogy Injekcióval lidokaint fecskendeztek a fájó pontra, de nem segített. Nem lett változás. Én leginkább házi praktikákat szeretnék hallani tőletek. Másokkal ellentétben nekem a sexközben semmi problémám nincs, de az alsónadrágban nem tudom bekötözés nélkűl tartani a péniszem. A válaszokat/ Tanácsokat előre is köszönöm!


Ui: próbáltam hozzá szoktatni, többször is. Alváskor sokszor nem használtam, de komolyan mondom, napközben ezzel az érzéssel nem tudod a napi dolgaidat megoldani, nagyon irritáló érzés. Bármilyen jó tanács, ötlet, vagy megoldási javaslatot szívesen fogadok. Üdv. Laci



#Teljes körülmetélés után #túl érzékenység #irritáló fájdalom #hozzászoktatni
2020. ápr. 25. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami olyan ruhadarab, ami kivaltana a gezt? Mert pl Wishen annyi baromsagot latok mindig amit a peniszre lehet rakni, hogy kizartnak tartom, hogy pont erre ne talaltak volna ki valamit. Nem azt mondom, hogy onnan rendelj, de lehet a google-t erdemes atturni, rakeresni hogy clothes for sensitive penis vagy valami ilyesmi iranyban elindulni.
2020. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Választ!

Hát nem tudom van e ilyesmi, meg azt sem hogy hol kaphatnék. Az a baj hogy én külföldön élek, és minden bolt zárva van. Csak az élelmiszer boltok vannak nyitva. A határok pedig ugyan csak levannak zárva a Korona vírus miatt.

Utánna nézek interneten, de szívesen várok még több választ is ha valakinek van valami ötlete. ÜdvLaci

2020. ápr. 25. 17:57
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy fontosat nem írtál.

Mikor volt a műtét?

2020. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kifejtésben: 1 éve.
2020. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Ahá.elsiklottam felette .
2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, egy éve volt, egész pontosan Tavaly februárban. Semmi gond, megesik hogy az ember elsiklik felette!:) Én is sokat írtam. Ha bármi nem világos, készséggel válaszolok. Persze elsősorban én szeretnék választ kapni :”D
2020. ápr. 25. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
ne szuk fazonut vegyel fel,hanem böszáru puha pamut sortot,hagyd szabadon logva es ugy erintkezzen a ouha pamuttal,milyen lett a metélés,?muti meg képen
2020. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Milyen fehérneműt hordassz? Azt nem írtad le. Kerüld a feszülöset. Sima normális alsógatyát vegyél fel. Ne boxert és ilyenek. C&A-ba jókat lehet kapni.
2020. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Házi praktikák közül a hintőpor lenne a legjobb megoldás.
2020. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Váltsál boxerre. Krémezd be a makkod belerakás előtt esetleg. Pár nap kellemetlenség után hozzászokik a tested az új környezethez.


Ám mivel már 1 év eltelt, így ezt a kérdést én kamunak érzem.

2020. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!