Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha viagrát szedek úgy hogy...

Ha viagrát szedek úgy hogy nem vagyok impotens lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ha viagrát szedek arra, hogy még keményebb legyen az erekcióm attól lehet bajom? Alapvetően nincs baj az erekciómmal de így mindig olyan, mintha csúcsformában lennél. Lehet bajom?

2020. ápr. 26. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
lehet
2020. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak alkalmanként veszel be,és nincs alapbetegséged (szív-érrendszeri vagy vérnyomás), akkor nem lesz bajod. Tartósan semmmit nem jó szedni,amit nem ír fel orvos.
2020. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyesfajta betegségem. Semmi negatívat nem érzek. 12.5mg-ot szedek be (25mg a leggyengébb)
2020. ápr. 26. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
igazából magas vérnyomás, és angina ellen készült. Ennek és saját ilyesmi jellegű bajaid tudatában az vagy nem.
2020. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem lesz keményebb,csak merevség ideje húzódhat el.De az is csak addig,amig tart a szexuális inger,vágy.
2020. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak alkalmilag, akkor biztos hogy nem baj. Én is vettem már be hogy bírjam egész éjszaka.
2020. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha nincs baj a fütyivel akkor miért szednéd be?

Meg miaz hogy " így mindíg olyan mintha csúcsformában lennék"?

A gyógyszer függőség hamar utolér.

2020. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!