Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leszophat a barátnőm?

Leszophat a barátnőm?

Figyelt kérdés
Erős kérdés, tudom. Lehet, hogy hűlyének néztek, de légyszíves ne. Nem tudom, hogy meg tudjátok e nézni az előző kérdéseimet, de a lényeg annyi, hogy most van valami nyavalyám ami ilyen gombás fertőzés. Canestennel kenegetem már egy hete. A tünetek elmúltak, minden rendbennek látszik, de az orvos azt mondta, hogy a szexuális életet hanyagoljam azert két hétre. És ezt meg is értem. Viszont a barátnőm szerdán jön hozzám. Több mint másfél hónapja nem láttam. És lehet, hogy mégegyszer eddig nem fogom vagy tovább. A szexet sajnos már elengedtük, tudjuk, hogy nem szabad. És itt kérem a segítségeteket. Leszophat? Vagyis, hogy annak nem lesz szövődménye? Mert nagyon nem akarunk kockáztatni ha lehet gond. Légyszíves ne szídjatok szét kommentekben, értelmes és megértő válaszokat nagyon megköszönöm :)

2020. ápr. 27. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én gombás fertőzéssel le nem szopnám a barátom. Fordított esetben se várnám el tőle ezt.
2020. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogos, igazad van, ő ajánlotta fel, de gondoltam megkerdezem, h lehet e ebbol baj
2020. ápr. 27. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, az orvos elmondta 2 hétig ne. Ne csináljátok, nem lesz jó ha gombás fertőzést szopkod. Simán kaphat valami gombásodást a szájába, vagy csak tünetmentesen de átpasszolod neki, nem jó. Persze ti tudjátok, rossz ha nem lehet sokáig szexelni, de nem hiszen hogy megéri
2020. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Bírjad ki ezt a pár hetet.


Viszont elgondolkoznék rajta, honnan jött a gombás fertőzés. Azt nem lehet csak úgy összeszedni. Valószínűleg a barátnőd is érintett, lehet, csak hordozóként.

2020. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fegya válasza:
100%
Kézimuka? Ha jól csinálják ,síkosítóval,jobb mint a cumi!
2020. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gumióvszerrel lehet, hogy megkockáztatnám. Utána alaposan tisztálkodjatok meg, és kenjél fel még egy adag Canestent. A barátnődnek meg nem ártana valamilyen probiotikus hüvelytabletta megelőzésre.
2020. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. ápr. 27. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Gumival lehet.
2020. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!