Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és mereven...

16 éves vagyok és mereven ~12cm a péniszem Ez túl kicsi, átlag alatti vagy ez normális ebben a korban?

Figyelt kérdés

#pénisz #cm #átlag #normális #16 éves #Éves vagyok #Mereven 12cm a péniszem
2020. ápr. 28. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez kamu. Nincs ilyen vastag pénisz.
2020. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Normális.
2020. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit az átlag alatt van, de teljesen jó. Még van rá esélyed, hogy nőni is fog.
2020. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
66%

Normális mivel az átlag méret 12 cm körül van.

Viszont fontos leszögezni, hogy természetesen számit a méret, de nem a legfontosabb, ismerni kell a nőt, hogy ki tudd elégiteni.

2020. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Kellesz. <3
2020. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért belefér az átlagos kategóriába. De még fiatal vagy és nőlhet.
2020. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Magadnak csinálsz fóbiát, ami később bosszulja meg magát. Szerintem ez alkalmas, mind a nemzésre, mind a kielégítésre. Egyébbként is az előjáték, az időhúzás, a technika rengeteget számít.
2020. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Tudjátok, mi az érdekes, én nem emlékszem mekkora volt 16 évesen az enyém. Nem különösebben méregettem, de nem is maradt meg bennem, hogy kamasz koromban, mikor mekkora volt. Pedig 12 évesen már volt barátnőm, akivel elválaszthatatlanok voltunk akkoriban, 13 évesen csókolóztunk először. Nem sokkal később ment a tapizás is, de nem paráztam rá a méretkérdésre.

Két fiam van, de fogalmam nincs mekkora az ő szerszámuk mereven. Lankadva láttam már nem egyszer, hiszen nem vagyunk prűdek, de miért nézném meg jobban. Ők szintén nem csinálnak nagy ügyet a méretükből. Mindkettőnek van barátnője. Sőt, egyik annyira menő a csajoknál, hogy szinte ragadnak rá.

De én magam is azt tanítom nekik, nem a méreten múlik! Ismerkedésnél, csajozásnál nem lányeges, hiszen nem látszik, és a homlokunkra sincs kiírva a méretünk, tehát a nők nem ez miatt akarnak egy férfit. Szexben pedig olyan sok módon lehet örömet okozni, hogy a pasi mérete csak egy pont a sok tényezőből. Gyereket nemzeni pedig kicsi pénisszel is lehet.

2020. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Körömcsiga ***** válasza:
62%

#8: Mert valószínűleg átlagos vagy. De akinek kicsi, az nem fog tudni elvonatkoztatni tőle, pláne ha egyszer valaki cikizi is érte.


Kérdezőnek: -tök átlag, de a jó szexhez nem csak azt kell használnod ;)

2020. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
40%
nekem 17.5
2020. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!