Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan a varratok...

Pro_mark_63 kérdése:

Korulmeteles utan a varratok mikor esnek ki?

Figyelt kérdés

4. Napja hogy körülmetéltek . Elvileg minden jól sikerült. « Nem csak a varratokról lesz itt szó. »

Elso sorban azt szeretném szóvá tenni hogy minden oldalt kiolvastam már errol a temarol. (Igen ennyire megilyesztett a dolog)😅 És hát ahogy olvastam mindenkinek 1 hét 10 nap alatt kezdenek el kiesni a varratok. Nos én nem tudom hogy nekem most elszakadt a varrat vagy elkezdtek kiesni amit furcsálnék mert mint mondtam csak 4 napnál tartok (Ha megmondaná valaki hogyan lehet megkülönböztetni a kettöt annak örülnék ». Erekció alatt leírhatatlanul fáj , örülök ha egy órát tudok aludni éjszaka, es szerintem pont emiatt szakadhattak el a varratok mivel feszülnek mint a nem tudom mi (tkm szukulet miatt)


Masik dolog meg az hogy a bör ami a varrat alatt van, annyira feldagadt hogy ellepte a varratot, de csak egy kis helyen . Legalábbis gondolom ez a daganat miatt van. Ez normális lehet?


Válaszokat elore is koszi



#körülmetélés #fityma #Pénisz Varratok
2020. ápr. 28. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő, hogy kinek mennyi idő alatt esik ki. Nyilván nem egyszerre fog kiesni az összes. 2-3 alatt kipotyog. A duzzanat pedig le fog menni. Lógasd kamillába és kenegesd betadinnal.
2020. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A duzzanat normális, nekem is ez volt.


A varratok nálam kb. két hét alatt estek ki teljesen, persze volt, ami jóval korábban kijött.


Próbálj meg magzatpózban, felhúzott lábakkal aludni, sokkal kevésbé fáj. Én ennek köszönhetően soha nem ébredtem arra, hogy erekció miatt szét akar szakadni.

2020. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A varratok kb 3 hét után potyogtak ki nekem. A duzzanat pedig full normális sztem.

Nekem is volt, elég csúnya 2 hét után is és vissza is mentem a dokihoz vele. Azt mondta 1-2 hét és elmúlik. Igaza lett :)

Szval ne aggódj!

A magzatpózos alvás jó tipp, én is azt alkalmaztam!

2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
En most lettem 2 hónapja korulmetelve. Nekem az első varratomnal 1 het utan sikeresen kioldodott a csomó, ott szét is nyílt a seb, ott gennyedzett sokaig. Alul volt nekem nagyon csúnya akkora seb volt ott, mondom ezt az egészet le kell amputalni, őszintén nem hittem volna h lesz belőle valami. De 2 honap utan mar simán használom gumi nélkül is, a seb is szépen leesett. Ja és az utolsó varrat annyira nem akart kiesni, hogy nekem kellet a csomót kibogozni, mert korulotte már végig össze volt forrva, de ott nem tudott.
2020. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno nagyjából másfél héttel a műtét után kezdtek el kiesni a varratok.
2020. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!