Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nemi betegség, vagy valami...

Ez nemi betegség, vagy valami fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
Makkom felületén kellemetlen érzést tapasztalok, mintha ilyen kényelmetlen érzet lenne. Elváltozásokat nem látok, viszont kellemetlen érzést tapasztalok, ha a fityma bőrét a makkon végighúzom. Teljesen hátra tudom húzni, így nincs beszűkülve. Lehet e valami gomba, vagy baktérium? Nemi betegségekre is gyanakszok. De nincs folyásom és nem fáj a pisilés meg semmi ilyesmi.
2020. ápr. 29. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha nemi betegségre is lehet gyanakodni, tehát volt aktus akkor lehet, hogy csak arról van szó, hogy kissé kidörzsölted a bőrt mert nem volt megfelelő a síkosítás. Esetleg kiszáradt a bőröd. Vagy valamilyen irritáció.

Szinte mindegyik nemi betegség és gombás/bakteriális fertőzés jellemző elváltozást okoz. Ha ez nincs akkor szerintem más lesz a ludas. Persze az is lehet, hogy még nem jelent meg maga az elváltozás.

2020. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam ilyet. Olvasd el mit írtam és értelmezd...
2020. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óvszert használtam, mikor nemi életet folytattam. De lehet tényleg irritáció és kiszáradt azért kellemetlen. Valami jó természetes gyógykrém van erre?
2020. ápr. 29. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül addig kutakottam, ameddig az aloe verás gyógynövényt meg nem találtam, mert azt mondják jó gyulladáscsökkentő és gombákra meg baktériumokra is jó. Szerencsére van itthon rákentem a makkra azt a zselés anyagot a növényből és jó hatással van rá. Akkor, ha ez hat nem nemi betegség szerencsére.
2020. ápr. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!