Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hónappal körülmetélés...

Két hónappal körülmetélés után ez normális?

Figyelt kérdés

Február végen mütöttek, és a vírus miatt nem mehettem azóta sem vissza kontrollra, viszont szerintem nincsen minden rendben. Kerestem képeket referenciának, hogy ennyi idő elteltével hogy kéne kinéznie, de sajnos nem találtam. Keszítettem három képet, így egyértelmű, hogy miről beszélek. Néhol olyan, mintha össze sem forrt volna a kulső bőr réteg, néhol pedig kisebb duzzanatok vannak. A kérdés, hogy ha ezek elmúlnak/összeforrnak az mennyi idő, ellenkező esetben ki mit javasol, hova forduljak korrekciós műtétre?

Előre is köszönöm a segítséget!

[link]

[link]

[link]



2020. máj. 1. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
érdemes visszamenni kontrollra
2020. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez semmiképp sem normális! Szerintem el lett barmolva, azoknak a csomóknak nem kellene ott lenni.
2020. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem egy szép sebészi munka ,az bíztos .

Mindenképp menjél vissza kontrollra .

2020. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, nem egy szép sebészi munka! :-( De nincs gyulladás, fertőzésnek jele, tehát egészséges, csupán esztétikailag van vele probléma.

Most, hogy fokozatosan újraindulnak a szakorvosi ellátások menj el kontrollra! Az sem rossz ötlet, ha megmutatod egy másik dokinak. Budapesten, ill. környékén tudok ajánlani egy jó urológust privátban. (Nekem ő műtötte meg cukorbetegségből eredő szűkületemet. Választhattam a teljes és részleges metélés között, utóbbit kértem. Hosszadalmasabb beavatkozás volt, de nagyon esztétikus lett és kiválóan funkcionál.)

2020. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves Válaszolok. Vissza lehet menni kontrollra, de érdemi változás nem lesz. Az állami doki a saját részét megcsinálta. Orvosilag megoldva. Esztétika nem elsődleges. Egy ilyen szituban érdemes egy magán dokit megkeresni és konzultálni vele, hogy a "hozott anyaggal" mit tud kezdeni, ha zavar az esztétika.
2020. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ránézésre egészséges, nincs gyulladás; viszont az tény, hogy nem a legszebben vágták. Gondolom nem magánban csináltattad.

Azok a kis duzzanatok lassanként fognak lapulni sztem kicsit, de nem teljesen (nekem is voltak meg maradt is egy kevés de nagyon kicsik)

Szóval sztem nézesd meg magánba, hogy mit lehetne kezdeni vele.

Országos szinten Dr. Fekete Ferenc egész ismert. Bár az tuti nem olcsó.

2020. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4-es! Tényleg részlegest csinált? Meddig megy vissza a bőr a makkodra és ki volt az orvosod?
2020. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
58%

Igen, pontosan így vagyok ezzel én is. Csak nekem a dudorok sokkal durvábbak.

Mondjuk engem gyerekként műtöttek...

Ha tisztességes munkát akarsz, magyar orvosban ne bízz.

Évente 3X rendel Budapesten egy világhírű péniszsebész-tekintély, ő szokta azokat a hímvesszőket helyrehozni, amiket a magyar orvosok elcsesznek.

2020. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a biztonság kedvéért nézesd meg.
2020. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 ez így megint semmi infò, ki az a péniszsebész-tekintély? Nevesítsd!
2020. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!