Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lassan 22 éves vagyok, és még...

Lassan 22 éves vagyok, és még mindig szinte alig van arc szőrzetem. Viszont az arcom tele van kis pihékkel, és az utóbbi időkben sok közülük sötétebb színű és hosszabb lett. Ezek a pihék majd átalakulnak arcszőrzetté valaha is?

Figyelt kérdés
Csak egy gyenge kecskeszakállat, és szakmunkásbajuszt tudok növeszteni egyébként. De abban bízom hogy a pihék amikkel tele van az arcom majd átalakulnak.

2020. máj. 4. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Miert akarsz ennyire eros arc szorzetet?

Hidd el tok szar minden reggel leborotvalni.

2020. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta szakállról álmodozom
2020. máj. 4. 18:23
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
16%
Akkor kezd borotvàlni. Attól erősödik
2020. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, 21 évesen van egy olyan bajszom, mint másnak 14 évesen, meg pár szár az államon, aztán annyi. Meg oldalt pihék, de ott nem hiszem, hogy lesz valaha, apámnak sincs oldalt semmilyen szőr, meg nagyapámnak se volt. A fejlődést viszont észreveszem, akár borotválkozok, akár nem, például tavaly egész évben nem vágtam le, nemrég elkezdtem megint növeszteni, de most már 1 hónap után akkora, mint tavaly 2 hónap után, meg új helyeken is nő. Én is mindennél jobban szeretnék szakállat, de már lemondtam róla, próbálom a maximumot kihozni a bajuszból meg a kecskeszakállból. 30 éves koromra talán ki is fog nézni valahogy:D
2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 26-27 éves koromra se erősödtek meg, csak pihék voltak. De fél év minoxidill után egész jó lett.
2020. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!