Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Próbálkozzak még, vagy metélés...

Próbálkozzak még, vagy metélés a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna, hogy ez lesz. De kb 4 hónapja szenvedek és sose fog rendbe jönni úgyérzem. Kaptam egy állítólagos gombás gyullaďást és ugyan sikerült kikezelnem, de folyamatosan száraz a péniszem. Különösképp a fitymám olyan száraz, mintha égne és már megkeserít. Gondolom a sok kenegetés szétcseszte. Most bőrregeneráló krémekkel próbálkozom, de ideig-óráig nyugtatja aztán feszt ez a hülye száraz érzés van... És nem is kellemes a fitymát végighúzni a makkon sem. Egy teljes körülmetélés megszabadítana a bajomtól, vagy próbálkozzak még?

2020. máj. 5. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibezeg gondozóban voltál?
2020. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Voltam. És sokáighasználtam ilyen szteroidos, canesten meg mindenfajta szír-szart, amivel kikezeltem a gyulladást. De ezek a krémek rémesen kiszárították és most hidratálással próbálkozok.
2020. máj. 5. 14:24
 3/19 A kérdező kommentje:
És ha a makkra ráhuzom a fitymát, akkor érzem ezt a szar érzést. Ha meg hátrahúzom közvetlenül a fitymára koncentrálódik. De nincs rajta semmi elváltozás, csak rettentő száraz. A gombás és bakteriális fertőzéseket az orvos kizárta és javasolta, hogy hidratálva kezeljem. De csak szenvedek és eletem sincs már emiatt.
2020. máj. 5. 14:27
 4/19 A kérdező kommentje:
*Fitymát rahúzom a makkra.
2020. máj. 5. 14:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Kenetet is vettek? Visszamentél a dokihoz?
2020. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az alapgondot kellene megszűntetni, mert a körülmetélés is segít sok szempontból, de a gomás gyulladás attól még ne biztos, hogy elmúlik
2020. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De a gyulladás már megszünt. Volt kenet is és negatív. De száraz az egész.
2020. máj. 5. 14:46
 8/19 anonim ***** válasza:
a szárazság metéléstől nem szűnik meg, max nem irritálja a bőr a makkod
2020. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mivel kened most pontosan?
2020. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De ha teljesen lemetszik, úgy már nem fog létezni se ez a baj. A makk is kicsitszáraz az tény, de a fityma valtja ki ezt az érzést. Bepanthennel kenem és olajos tusfürdővel mosom 5 napja.
2020. máj. 5. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!