Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegség lehet?

Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Páromnak a péniszén (makkon) apró foltok vannak, ami szinte láthatatlan viszont együttlét után kipirosodik. Kente már több fajta krémmel canesten, pimafucort, és társai. Semmivel sem múlik el.. már több mint egy éve. Nem viszket, nem ég, nem váladékozik. Nehezebben vizel és kevesebbet is. És nekem néha kijön a huvelygombám is együttlét után. Én már voltam dokinál és minden rendben van. Mitől lehet ez? Esetleg prosztata gyulladás? Nagyon szeretnék babát is már. Voltunk már a probléma elején urológusnál, de azt mondta hogy egy kis vesekő.. Hamarosan persze menni fog további vizsgálatokra, de addig jó lenne tudni valamit...

Kérem csak az írjon aki tud segíteni, esetleg tapasztalt már hasonlót..



#prosztata #kiütéses makk
2020. máj. 9. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csúnya makk + fityma gyulladásom, kezeltem szintén egy halom krémmel, de a makkon a piros foltok csak nem akartak elmúlni. Elegem lett, fellapoztam a gyógynövényes könyvet és aloe verás növényi zselével megszabadultam tőle végleg. 5-7 nap alatt rendbe tette, amire a fél patika nem volt képes. De akkor már felsorolom :) Travocort, Canesten, Canesten Plus, Pimafucort, Fucidin, Ftorocort, Elidel, Betadine szóval rohadt sok kenőcs ráment... Azon is elgondolkodtam, hogy vissza ekcémázta az egyik a másikat... Szóval ALOE VERA!!! Aztán persze jött az utóhatás. Ez a sok szr kenőcs úgy kiszárította, hogy most kenytelen vagyok hidratálni, mert szétcsesződött a nemiszerv normál ph-ja.
2020. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!