Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért van? Viszkető piros...

Psychojoker kérdése:

Ez miért van? Viszkető piros pénisz

Figyelt kérdés

Most lehet hülye kérdés lesz egyszerűen nem értem mi lehet a probléma, fürdés után viszkető piros fityma. Nem konkrétan egyből hanem pl este fürdés és kb másnap felkelésre jelentkezik. Létezik egyáltalán ilyen?!! Egy ideje próbálgattam más tusfürdőt, úgy vettem észre csak az Axe-nál (legalább is Dove-nál nem volt ilyen) jelentkezik ez a probléma.

Van ilyen hogy egyről a kettőre, mikor világ életembe axe-ot használtam csak úgy előjön ez az allergiás reakció, ha egyátalán az, vagy egyáltalán a tusfürdő a baj. Hozzátartozik hogy van páron s soha semmilyen hasonló dolog nem jelentkezett rajta azóta se, tehát nem adok át neki semmit.



2020. máj. 9. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát akkor ne azt használd.
2020. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Bőrkímélő tusfürdőt használj és lehetőleg olyat ami nem szagos és nincs színe.
2020. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Használj olajos tusfürdőt, meg kenegesd valami bőrregeneraló krémmel. Az is lehet, hogy szétbarmolódott a nemiszerv mikroflórája és újra kell hidratálni.
2020. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez valószínűleg nem gombás eredetű lesz, hanem allergiás reakció ha CSAK fürdés után jelentketik?

Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 15. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!