Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sem apám sem nagyapám nem...

Sem apám sem nagyapám nem kopaszodik (egyáltalán nem! ) akkor én kopaszodhatok?

Figyelt kérdés

Említett felmenőimnek még a haja vonala sem mozdult, pedig nagyapám elég idős már. A hajvonala lejjebb van mint bármely húszévesnek, semmilyen kopaszodása nincs. Apámnak sem.


Anyám apja sem kopasz, neki sem mászott fel a hajvonala szinte semmit sem, szóval a közvetlen férfi felmenőim közül (apa és két nagyapa) nem kopasz senki. Akkor én lehetek az? Mert anyukám anyukájának az apukája (anya-nagymama felőli dédszülő) nagyonfiatalon kopaszodott, teljesen kopasz volt, és én tőle örököltem sok külső tulajdonságom az orrom, fülem, szemem, szerintem a fejformám is akkor a kopaszodást is örökölhettem?


Van valami statisztika vagy törvényszerűség hogy akkor velem mi fog történni?


2020. máj. 10. 20:53
 1/7 Hellmano ***** válasza:
58%
Látom már előre rettegsz :D Igen örökölhetted onnan a kopaszodást meg amúgy valami betegség által is lehet kopaszodni nem muszáj örökölni pl. rossz fogak , mandula stb. Amúgy meg ismerek 2 olyan testvér párt, ahol csak az egyik kopaszodott meg úgy hogy az apjuk is kopasz és mégsem örökölte mindkét gyerek.
2020. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Személyes tapasztalat.
2020. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A genetika kicsit bonyolultabb, mint az egyszeregy.
2020. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet örökbefogadtak :D vicceltem

a kopaszságot nálatok valószínű egy recessziv allél fenotípus hordozza ezért ilyen ritka a családban de attól még jelen van de nem domináns.

2020. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Borotváld le a fejedet, és ne parázz ezen tovább. Kopasznak lenni jó.
2020. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a postás segített be akkor akár hamarabb is kopaszodhatsz.
2020. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, attól még lehet. A másik nagyapád sem kopaszodik?
2020. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!