Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy néz ki egy nemi herpesz...

Hogy néz ki egy nemi herpesz férfiaknál? Páromnak van valami a nemiszervén.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet az de remélem nem mástól kapta el azért mert esetleg volt valakivel.


Nyilván több fajtája és több kinézete van egy herpesznek de leírom hogy én milyet láttam.


A hímvesszőjén van, de nem a makkon vagy annak a környékén hanem pont a másik végén ahol ugye a férfiaknak a szőr nő, de nem szőrtűszőre gondolok mert ott még pont nincs neki szőrszál. Nem egy pötty annál kicsit nagyobb. Egy piros folt, kb akkora mint egy feketebors szem. A tetején egy kis sebbel, lyukkal mintha egy már kinyomott pattanás lenne, vagy amiről lekaparták a varas réteget.


Azért nem gondolom hogy pattanás mert nem nyúlt még hozzá, szerinte most lesz még benne az a sárga valami amit ki szoktunk nyomni.


De akkor miért van a tetején egy pici seb mint amit már piszkáltak?


Engedte hogy megnézzem azért tudom így nagyjából leírni hogy milyen, de azért aggaszt hogy mi lehet?


A boxer alatt esetleg beiizadt volna és kipattogott? De akkor meg több is lenne nem?


Tudtok segíteni hogy mi lehet még? Mert nem akarok arra gondolni hogy mástól szedett össze valamit.


2020. máj. 12. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A herpesz hólyagos és jellemzően nem egy darab van csak. Ráadásul úgy fáj, mint az állat. A leírás alapján előbb lenne szifilisz, mint herpesz. De jó eséllyel inkább csak egy szőrtüszőgyulladas...
2020. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy a herpeszt csak így megnevezésként írtam. De bármilyen nemiberegségre gondoltam, ami nem csak hólyagokkal jelentkezhet.


Gondolom kiütéses megbetegedések is vannak stb.


Szőrtüszőre azért nem gondolok mert ott még nem volt szőr, legalábbis nem láttam, pedig elég közelről megnéztem

2020. máj. 12. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Pattanás simán kialakulhat ott is. Akár még fülcimpán is. Szóval ha annak látszik, valószínűleg az. A nemi betegségek inkább a másik végén :) szoktak jelentkezni.
2020. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj neki? Lehet valami mérges pattanás lesz, az a durva fajta
2020. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!