Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másoknak is ilyen színű?

Másoknak is ilyen színű?

Figyelt kérdés
A barátom péniszének a tetején a húgycső nyílása sötét piros. Máshol rózsaszín. Eddig nem volt ilyen. Kérdeztem tőle, hogy van-e valami baja, mert az hittem, valami gyulladás. De szerinte nincs semmi és mindig is így nézett ki. De már évek óta együtt vagyunk és láttam már elég sokszor, szóval nem ilyen volt. Rózsaszín volt az egész. Szexelni sem akart. Szóval ezért is gondoltam, hogy valami baja van.
2020. máj. 12. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Elkapott valamit valami nőtől.
2020. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Ő tudja a,ha baja lenne .Most éppen nem kívánt meg.

A pihenés jobban esett.

2020. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2: Látom, nem érted. Nem azon van a hangsúly, hogy nem kívánt meg. És nem akkor nem volt, hanem azóta nincs.

De a kérdés nem is erre vonatkozott. Arra nem válaszoltál.

2020. máj. 12. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feltűnően elüt és megváltozott, akkor lehet van valami gond. Lehet csak kiirritálta valami, de fertőzés is lehet. Nekem például nem piros picit más árnyalatú, mint a makk, de minimális eltérés.
2020. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!