Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pszichés hasfájdalmam van?

Pszichés hasfájdalmam van?

Figyelt kérdés
Már 4 napja fáj néhol itt, néhol ott a hasam. Nagyon meg vagyok félemlülve, mivel csak a legrosszabb dolgok jutnak az eszembe. A válaszokat köszönöm.

#Nap #has #félelem #Piszichés
2020. máj. 12. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés egy hasfájás. Illetve iszol eleget? Nem eszel túl sokat egyszerre? Ha nagyon félsz miatta, menj el orvoshoz.
2020. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valoszinu valami olyat ettel amit nem toleralt jol a gyomrod. Par nap mulva valoszinu el fog mulni es ezaltal az aggodalmad is enyhulni fog. Ha gondolod probalj ki valami probiotikumot.
2020. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Próbálj egy kicsit könnyebb ételeket enni, esetleg diétázni (pl répa, krumpli, pirítós, háztartási keksz), és próbálj sokat inni. A víz a legjobb, de ihatsz pl kamilla teát is, az gyulladáscsökkentő hatású. Én, ha gyomorrontásom volt, vagy hasmenéses vírus kapott el, bármennyire utálom, ittam kamilla teát és mindig segített. Esetleg vehetsz gyógyszertárban probiotikumot.

Ha nem múlik, akkor érdemes elmenni a háziorvoshoz, ő ad neked beutalót.

És próbálj nem rágörcsölni, pihenj, halgass relaxációs zenét, tereld el a figyelmed. Lehet már az a baj, hogy teljesen rápörögtél, és a stressztől van az egész.

2020. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem régen nagyon sokszor fájt az “idegtől” a hasam. Főleg amikor új helyre mentek, új emberekkel ismerkedtem vagy éppen az első munkahelyemre.
2020. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!