Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az olló hegyével véletlenül...

Az olló hegyével véletlenül belecsíptem a herezacskómba. Lehet ebből bajom? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap leborotváltam a fanszőrzetem. Ma maszturbálás során észrevettem, hogy a pénisz tövénél maradt egy-két hosszabb szőrszál, azokat akartam ollóval lecsípni, de óvatlan voltam. Akkor sem fájt, és nem vettem észre, hogy vérezne, ezért folytattam a dolgom. Később még egyszer maszturbáltam, akkor gondoltam, hogy képeket készítek a barátnőmnek a péniszemről, később ezeken vettem észre, hogy van egy folt a zacskómon. Ezután arcszeszt kentem rá, akkor picit véres lett az ujjam, illetve a papír, amivel oda töröltem, de utána már egyáltalán nem vérzett, sebet sem látok ott. A szerszám is rendesen működik, mert ellenőrzésképpen még egyszer kivertem, és semmi rendelleneset nem tapasztaltam.

Szerintem felületi sérülést okozhattam, ami azóta beforrt, a vér a megmaradt alvadt vér lehetett, amire rá került a szesz.

De azért örülnék neki, ha valaki megnyugtatna. :)



2020. máj. 14. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz annak semmi baja. Én is vágtam már meg egy párszor.
2020. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is csíptem már bele így, de nem lett semmi bajom, viszont utána néhány napig enyhén fájt, ennyi kellemetlenséggel járt csupán :) 25f
2020. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
92%
Vigyázz mert rancos lesz a tenyered 😂😂
2020. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 14. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, én frissen betadineozni szoktam, kis idő után nyom nélkül eltűnik.
2020. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tág visszerek vannak azon a területen, nehezen gyógyul ill. könnyen elmozdul a hemosztatikus dugó.
2020. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!