Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megálltam a fejlődésben?

Megálltam a fejlődésben?

Figyelt kérdés
A lábamon és a nemi szervemnél elkezdett nőlni a szőr, de nem nőtte teljesen be és kb. fél éve semmi változás.
2008. nov. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Hülye vagy, fiam. :D

Ne aggódj, nő az! Hány éves vagy?

2008. nov. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hónap múlva 15 :S
2008. nov. 25. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi idős vok mint te és nekem se nő egy pár hóhapja, gondolom majd megint beindul- szal nem vagy egyedül!!!
2008. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézd későn érő vagy és lehet hogy nem is leszel szőrős típus,biztos hogy fejlődsz még
2010. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fejlődsz még,nekem tök kisnövésű unokatesóim voltak,aki kisebb növésű később is fejlődik,na a lényeg,hogy csak 15,5 évesen kezdett el pelyhesedni,csak 5-6 szál szőre volt,egyébként nem mindenki szőrős fajta,valakinek a heréjén,hátán,hasán is tök sok van,nekik meg az a bajuk.Szóval nyugi,minden rendben.Ha alacsonyabb vagy akkor meg föleg.
2010. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki 26évesen úgy néz ki mint egy 17éves.Miután elérte a 17éves kort attól kezdve nem fejlődött,változott semmit.Én iet még sosem láttam de még hallani sem hallottam sehol hogy ien van.Szerintem már fejlődni nem is fog,max öregedni.Kíváncsi lennék rá hogy ez mitől van hogy valaki ennyire leáll a fejlődésben?
2011. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!