Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetseges ingyenes korulmetel...

Lehetseges ingyenes korulmeteles fitymaszukulet eseten?

Figyelt kérdés

Fitymaszukuletem van és szeretnek orvoshoz fordulni, korulmeteles miatt, viszont nem tudom hogy mukodik az egeszsegugy Magyarorszagon (van TAJ-om). Ingyen szeretném ezt elrendezni, ez lehetseges? Hogy tudnek ilyen orvosokat keresni? Tudnatok esetleg ajanlani?

Koszonom szepen!

21/F



2020. máj. 18. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy mukodik az egeszsegugy Magyarorszagon"

- nem mintha máshol tudnád, hogy hogy működik...


Amúgy ingyenes. A háziorvosodat keresd ő majd továbbirányít.

2020. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben igazoltan orvosi oka van abban az esetben megcsinálják ingyen TB-re. Keress fel egy urológust és megmondja a továbbiakat.
2020. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. kerdezo igen, mashol se nagyon tudom, de miota Mo-n elek itt meg hazidokinal se voltam

2. kerdezo ez gondolom maganklinikara nem vonatkozik, ugye? Keresgeltem úgy, hogy top urologusok Bp-en, de maganklinikasokat talalok csak.

2020. máj. 18. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Felfogtad, hogy a háziorvosodhoz kell menned, vagy leírjam mégegyszer? Majd ő beutal a TB-s urulógiára.
2020. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az urológiára nem szükséges beutaló. A műtét állami szakrendelésen nem kerül pénzbe. Ha magánorvoshoz mész, ott nem ingyenes.
2020. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem magánklinikára nem vonatkozik. Bár az állami kórházban dolgozó sebészek, urólógusok nagy része magán rendelőben is praktizál. Érdemes utána kérdezni.

2020. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tb-snél ingyenes!
2020. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmész 1 SzTK ba,a beteg felvételnél megmondják területileg melyik szakrendelőhöz tartozol. Na oda kell menni az urológiára .

Mindenhova csak úgy nem lehet befutni.

A műtét kortól független ingyenes .

2020. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a későbbi gyereknemzést is szolgálja, így természetesen ingyenes. Ez lenne a normális.
2020. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egészségügyi okból, hogyha háziorvos irányít természetesen ingyenes.
2020. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!