Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Satnya a csontozatom a koromho...

Satnya a csontozatom a koromhoz képest? 22f

Figyelt kérdés

Szörnyű, 16 centis csukló méret. Ami érdekes, hogy emellé társul egy erős izomzat, és nemigen birja azt a terhelést a csontozatom, amit az izomzatom igen.

[link]



Esetleg van itt olyan, akinek ilyen fejletlen csontozata volt ennyi idősen, és később ez valtozott?


2020. máj. 19. 07:55
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Én azon ámulok bámulok, amikor fiataloknak olyan vékony a láb "izma", mint nekem a csuklóm :D Mondjuk én, mindig edzettem és a vádlim olyan vastag és izmos, mint más felnőtt férfinak a combja :D a combom meg kb. mint másnak a dereka kis túlzással, de valósan.
2020. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csontozattal van a probléma, az izomzattal nem. Lehet hihetetlen, de a karom 44 centi, combom 70. :D
2020. máj. 19. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A csontozat,és az izomzat végleges kifejlődése 25 éves korra várható.
2020. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!