Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek fitymaszükület ellen?

Mit tegyek fitymaszükület ellen?

Figyelt kérdés

Most nemrég vettem észre, hogy szűkületem van, kisebb koromban is mindig használtam rá krémet, egy idejig jó is volt, de most megint ez van.

Van vmi megoldás, hogy elkerüljem a műtétet? Ha nincs, akkor a műtét milyen hoszú, fájdalmas?


2020. máj. 19. 14:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a fitymát semennyire nem tudom hátrahúzni, ha próbálkozok vele, akkor feszül rajta a bőr.
2020. máj. 19. 14:57
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Menj el dokihoz.egy fél ora alatt megcsinaljak nem faj nem rosszabb mint egy fogtömés.a varratok utanna maguktól kiesnek vissza se kell menned vele
2020. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb, amit tehetsz, hogy szakorvoshoz fordulsz! Az urológus majd meg tudja ítélni, hogy segíthet-e a krém vagy műtét indokolt. A műtét érzéstelenítéssel vagy fiatalabbaknál altatásban történik, szóval inkább az azt követő első napok kellemetlenek. A gyógyulás 4-6 hét.
2020. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már régebben is voltam, de akkor még nem tartotta jónak az orvos, mert remélte, hogy majd helyrejön... Lehet kérni altatást műtétkor, vagy nem adnak? Mert én nem bírnám végignézni, hogy ott lent turkálnak :)
2020. máj. 19. 15:01
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogod latni és nem altatnak par perc az egesz
2020. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem pár perc, és ha most elsőként orvoshoz mész akkor biztos bukás lesz az egész! Azért mert vizsgázni meg érettségizni se úgy mész, hogy semmit nem tudsz és majd reméled hogy valahogy átengednek, hátha. Készülj fel elösször bár azt nem a gyakorin tudsz és nem egyedül!
2020. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
6.ik te miről beszélsz?elmentem megnézték kaptam időpontot...elmentem lefekudtem a műtőasztalra kaptam egy érzéstelenítőt bevágta vagy felvágta a doki aztán összevarta rá egy másfél órára rá már a vonaton ültem
2020. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

#7 És ez pár perc volt? Na mesélj még! :D

Egyébként az orvost is megnevezhetnéd mert ha rébuszokban beszélsz az olyan mintha a nagy semmit mondanád körbeszínezve meg hogy milyen beavatkozás volt e!.

2020. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene neked bármiről is beszámolnom te agyhalott.Ott voltam nekem csinálták.a pár perc lehet fel ora volt de számít ez valamit?úgyis át kell esnie rajta
2020. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel télleg nagyon sok értelmeset mondtál ami biztos hogy segíthet a kérdezőnek meg másoknak is, ha ezt te mástól olvasnád biztos nagyon hiteles lenne a szemedben és máris repülnél az első urológushoz mert valaki anoniman rébuszokban ezt írta igaz?
2020. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!