Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel menjek a bőr és nemibete...

Ezzel menjek a bőr és nemibeteg gondozóba?

Figyelt kérdés
Már 2 hete folyamatosan piros foltokkal lesz tele a makkom, kicsit viszket is. Hamlik meg fehéres túró szerű ízé található amikor hátrahuzom a fitymam. És hozzateszem hogy nagyon budos is, hiába mosom meg alaposan. Barátnőm volt kedden nogyogyasznal és nála valami bakteriális hüvelygyulladast állapítottak meg, kapott rá Klion 250mg antibiotikumot amit nekem is be kéne szednem. De én nem merem beszedni, mert mi van akkor ha nekem full más a bajom. Esetleg urológiat probaljak meg? Általában óvszer használatot kovetoen jönnek elő ezek a pöttyök, de barátnőmmel szoktunk gumi nélkül és hemperegni. 27 éves vagyok és teljesen tanácstalan

2020. máj. 20. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 hete!? Illene...
2020. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok
2020. máj. 20. 19:42
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy ez mégis mi a franc. Ideges vagyok, hogy nem e valami gyógyíthatatlan súlyos fertőzés
2020. máj. 20. 19:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Abbol baj nem lesz, ha te is elmesz, de azert butus vagy, ne haragudj. Igy, hogy a parodnal fertozest talaltak - semmi koze a hutlensegehez! -, eleg egyertelmuve teszi, hogy egyikotok elkapta a masiktol. Es biztos hallottal ping-ponglabda fertozesrol. Partnereknek egyszerre kell kikuralni magukat.

Neha egyszerre tobb fertozese is lehet valakinek. A helyedben elkezdenem a kurat, bajod ugysem lesz belole. Es utana vagy ha nem birod, mellette mennek orvoshoz en is.

2020. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, Latexra allergiás vagy azért jelennek meg a foltok, illetve elkaptál valamilyen fertőzést te is. Irány a bőr és nemibeteggondozó.
2020. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

"A helyedben elkezdenem a kurat, bajod ugysem lesz belole."


Nem-e? Reziztensé válik az antibiotikumokra. Antibiotikumot csak úgy nem szedünk.

2020. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na pont ezért. Nem merem elkezdeni ameddig meg nem tudom hogy mi ez bennem
2020. máj. 20. 19:48
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem is kell szedned, mert lehet teljesen más hatóanyagú antibiotikum kell neked. Nem is értem, hogy a párod nőgyógyásza látatlanban minek ír fel neked bármit is. Azért ez elég durva.
2020. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Még az is elképzelhető, hogy nem is tőle szedtél össze valamit, hanem teljesen máshol.. Nyilvános mosdó, valahol megfogtál egy kilincset aztán otthon pisiltél..stb. Egyszerűen terjednek ezek.
2020. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Ki akadtam én is. Látatlanban cska úgy felir egy ilyen erős antibiotikumot. És 10 napig kéne szednem napi kettőt
2020. máj. 20. 19:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!