Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire káros, ha fecskéről...

Mennyire káros, ha fecskéről rendes boxerre váltok?

Figyelt kérdés

Kaptam Egy csomag rendes boxeralsót (értsd, nem feszülős, sztreccs, hanem az eredeti laza bokszer) és nagyon jó hordani. Számomra másokon is izgató, bár ez most nem tarzozik ide. Feszülős boxer is csak egyszer volt rajtam, de az nagyon nem jött be. Nem lehet belőle probléma, hogy mindent körülölelő, teljes tartás és alátámasztás után, amit a fecske ad, egy olyan alsót hordok, amiben minden csak lóg? (Herecsavarodás, visszér, nem tudom még mik). Nem egetverő probléma, csak szeretnék tisztában lenni vele. Előre is köszi a válaszokat


22/f



2020. máj. 25. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Egészségesebb a fecske
Egészségesebb rendes boxer
Egészségesebb a szűk boxer
Mindhárom egészséges
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen mindegy melyiket hordod. Nincs komoly egészségügyi kockázata annak sem ha lóg meg annak sem, ha feszülős naciban van.

Bátyám egész életében lógós boxert hordott, nekem a fecske majd a feszülős boxer jött be. Nem lett belőle semmi.

2020. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A férfi nemi szerveket semminek sem kell tartani. Erről a természet gondoskodott.Az sem véletlen,hogy testen kívülre kerültek.

Teljesen felesleges erről itt beszélni mert vannak olyanok,akiket úgy sem lehetne meggyőzni.

2020. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne káros?
2020. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolnám, mert eddig szépen tartva volt minden irányból, aztán most minden csak úgy lóg
2020. jún. 4. 09:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor ezt gondold végig úgy, hogy az emlősök közül hányon van fecskenaci? Aztán mégis szaporodnak mint a nyulak ... meg a többi emlős. Szóval érted.

Az az alap, hogy lóg. Ennek is megvan a funkciója. A spermiumok egészséges fejlődéséhez megfelelő hőmérsékletre van szükség. Ezt a zacsival szabályozza a szervezet. Ha hideg van akkor a zacsi összehúzódik, így a herék közelebb kerülnek a testhez ami melegíti őket. Amikor meleged van, a zacsi is ellazul így távolabb kerül a testedtől. Lényegében az volna a káros, ha az alsónacival hozzápréselnéd a heréid a lágyékodhoz mert így a hőszabályozó nem igazán tud érvényesülni.

2020. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt pontosan tudom, csak azok után, hogy sok sok éven át tartva volt, hátha hozza szokott
2020. jún. 4. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
A nemi szerveket nem kell tartani,azokat megtartják a saját izmaik.
2020. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen idióta ez a kérdés..
2020. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
33%
Nagyon okos itt mindenki...Laza boxertol here viszerem lett, a rendesen tarto fecske ezt megszuntette. Nem mondom hogy mindenkinel igy van/lenne, de erdemes lenne elgondolkodni mielott olyan okossagokat irtok hogy a laza boxer az egeszsegesebb. Nem minden esetben!
2020. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utsó. Én meg biciklivel elestem és majdnem halálra gázoltak. Ettől még a biciklizés nem lesz káros attól függetlenül, hogy aki biciklivel kimegy az utcára potenciálisan veszélybe kerül. De azért azt tudjuk, hogy az esetek többségében egy biciklizés nem vezet balesethez...
2020. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!