Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromon szeretnék segíteni. ...

A páromon szeretnék segíteni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A párom 54 éves. Szerencsére egészséges. Ecigi-t szokott használni, illetve naponta max 1-2 sört ha meg iszik.

Sajnos merevedési problémája van. Ami kb fél éve tart. Reggel mikor felkel meg merevedik neki rendesen, szép keményre.

Ha együtt vagyunK van hogy sikerül szeretkezünk rendesen, de mostanában sajnos az esetek 80%ban izgatás hatására szépen fel áll, viszont be behatolás után illetve szeretkezés közben elég sokszor le lankad. Napközben mostanában nem áll fel neki csak úgy randomban, hogyha pl olyasmire gondol. Meg van hogy izgatás után se áll fel neki 100%an úgy mint amikor a felébredése után.

Kérlek segítsetek, mert már azzal ostorozza magát, hogy nem férfi, hiába mondom neki hogy semmi baj, meg hogy ilyeneket ne képzeljen magába. Próbálom rá venni hogy menjen dokihoz, de egyenlőre még sikertelenül. Tudtok e esetleg valami alternatív megoldást? Illetve hogy mitől lehet ez? Szeretnék segíteni rajta. Nagyon szeretem, és rossz nézni hogy emiatt ostorozza magát, és szenved. Köszönöm szépen a válaszokat. És ne a korkülönbséggel jöjjetek légyszi, meg azzal hogy hagyjam el meg ilyenek. Én őt szeretem több éve és nem is fogom ilyesmi miatt el hagyni, és nem érdekel a korkülönbség sem.

34/N


2020. máj. 26. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Páromnál hasonló szituban kiderült, hogy egészségtelenül sokszor rendezi le magának nélkülem, és ezért a normális ingerek már nem hatnak rá.
2020. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Már pedig magától nem fog helyre jönni. Próbáld elmagyarázni neki, hogy nem szégyen orvoshoz fordulni, 54 évesen sajnos lehet érrendszeri probléma a háttérben. Sőt. Az első jele ennek. Most még csak néha, de később állandósulhat.
2020. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

E-cigit, meg úgy bármilyen cigit abbahagyni a kávéval együtt.


Amíg nem tiszta levegőt szív be hanem minden mást helyette addig nem jut elég oxigén oda ahová kellene.


Kevesebb zsír és minimális tésztaféle evés, több hús és zöldség.

Halakat kezdje el enni akár tonhalkonzerv formájában is napi 2-3 legalább.

Minimum 7 órát aludjon éjszaka és ne idegesítse magát felesleges dolgokon (pl: politika, facebook).

A sör maradhat de csak kétnaponta igya, azokon a napokon amikor nem sörözik, igyon ginseng-zöld teát tisztán (1 liter / nap legalább).

Nassoljon néha tejkaramellát fahéjba mártogatva, de a fahéjjas méz is jó.

Kevesebbet vacsorázzon, de a legjobb ha este 7 után már semmit se eszik.


El kellene gondolkodnia rendszeres testmozgáson, az ő korának megfelelő lenne a nordic-walking például (síbottal gyalogolnak ütemesen), vagy járjon úszni, futni, ha bírja és megteheti.


Legyen türelmes, kell pár hét a dolgokhoz.

2020. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

A reggeli merevedésnek egészen más okai vannak.Ilyen még a 90 éveseknek is van.A nemi hormonok már nem úgy termelődnek,mint fiatalon.Az akarat,inkább ellenkező hatást fejt ki. A megfelelési kényszertől is tarthat. A férfiak teljesen másként élik meg az ilyen dolgokat.Szégyenlik,ami nagy lelki teher is nekik.

A nők nem tudják mennyire nehéz megtartani a merevedést,sok esetben még a fiatalok számára is gondot jelent. Utána olvastál már,hogy egy férfinek hány felé kell a figyelmét megosztani ?

Nem gondolom.Ehhez képest a nő elég csak hanyatt fekszik.Má,bocs.

A szex mindig a férfiakon múlik.Ha nincs kellő ideig tartó merevedés,akkor mutatvány sincsen.

Most küldnéd orvoshoz,irasson fel Viagrát ? Ehhez is kell egy bizonyos fokú egészség.

A férfiak nemi szerve normális esetben akkor merevedik,ha az agy

szexuális központját szexuális inger,vagy ingerek érik.

Te ezt mostanában inkább fizikai ingerrel érd el.Ez kevés már,hogy hosszabb ideig tartós legyen.A régi nagy szerelem ,már átment szeretetbe.Már szexuális téren nem vagy annyira vonzó számára .Már mindent kipróbáltatok,amit csak tudtatok.

2020. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

1 es,akkor legalább olyanokat élvez,amilyeneket ő akar.

Különösebb fáradság nélkül.Ezt a dolgot sem hagyja rád .

Ok ,és okozat.Hogy függ ez össze ?

2020. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is urologushoz kéne mennie, masodszor azok az orvosok, akiket én ismerek, ezt a.mennyisegu alkoholt soknak gondolják. Ezen változtatni kéne. A másik, 54 éves, van magas vérnyomás betegsége? Szed rá valamilyen gyógyszert? Gyakran a gyógyszer a.problema, ilyenkor valtani kell, de ezt a gondozást végző orvossal kéne megbeszélnie.

Milyen a súlya? Cukorbeteg?

2020. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

6 os,ennyi sör,az 0 val egyenlő.Nem a te orvosaidból kell kiindulni,akik otthon a többszörösét ihatják meg ,illetve meg is isszák.

Erre illik a mondás,a pap aki vizet prédikál ,és bort iszik.

Mivel az urológus gyakorlatilag semmit sem lát,ezért több szakvizsgálatra küldené.Minden ahova idő pont kell.Ez a vízsgálati sor akár 1 évet is igénybe vehet. Aztán vissza hozzá,és mond valamit,mert mondani kell neki.Ezt ilyen problémával kevés férfi vállalja fel. Azt kérdezd meg az az ismerős orvosaidtól,rendelésre miért csak 8-10 beteg juthat be naponta,több hét várakozás után ? .

Azt is megválaszoljam ? Persze a magán rendelésükre szinte azonnal. Többet persze ott sem tudnak .

2020. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 7-es ostobasagokat hord ossze-vissza.

Igenis, ez a mennyiségű alkohol soknak számít - persze ezt egy alkoholistakbol álló tarsadalomban nehéz elosmerni, ahol az alkalmankenti alkohol fogyasztas a heti 3-4 alkalomnal kezdodik.

Az urológus nem árt 54 évesen, ahogy az előttem írták, a prostatara is rá kéne nézni, illetve jó lenne tudni a delikvens súlyát, ereinek állapotát, fennáll-e cukorbetegség/vérnyomásbetegseg, illetve ha ezek fennállnak, akkor követi e a ch diétát, milyen gyógyszert szed és fennáll-e más panasz.

Rengeteg ilyen beteget kezelunk az ambulancián, szóval nyugodtan lehet nekem hinni. Sajnálom, ha az a szomorú igazság nem jön be egyeseknek, hogy ez a mennyiségű alkohol főleg ennyi idősen nem normálisan. Aki ennek ellentettjet állítja, az nagyivo/zugivo/alkoholista. Lehet minuszolni, hal'istennek tapasztaltabb vagyok az itt válaszolók zomenel. :))

2020. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Azon vagyok hogy megpróbálom rá venni a dokira hogy kiderüljön hogy ha netán valami más probléma áll a háttérben.

És kedves 4es válaszoló nem viagrát akarok vele felirattatni, hanem szeretném ha kivizsgálnák, nehogy valami nagyobb bajnak az előjele legyen, mert nagyon féltem őt.

Kedves 3as válaszoló, olvastam hogy írtad azt a ginseng teát. Azt szeretném megkérdezni hogy az mire jó? tisztítja az immunrendszerét? Mert amíg sikerül meggyőzni, addig gondoltam hogy veszek neki olyat, hogy hátha jót tesz neki, és valamivel jobban lesz a hangulata, illetve az egészsége.

2020. máj. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!