Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kb 1cm-s dudor/csomó...

Van egy kb 1cm-s dudor/csomó vagy nem tudom mi a péniszem alatt balra A képen bejelöltem, nem látható, de ott van ahol az újjam Jött ki belőle folyadék, akkor ez most valami daganat vagy csak valami zsírzsomó féleség? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

#folyadék #pénisz #zsírcsomó #Dudor/csomó/daganat
2020. máj. 28. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha daganat,akkor nem váladékozna, csak a vegstádiumban max,ha kifekélyesedik. Azt meg már észrevetted volna. Valószínűleg egy szőrtüsző gyulladhatott be, az váladékozhat. Ne piszkáld, el kell múlnia max egy héten belül. Ha növekszik, fájdalmatlan vagy esetleg terjedne és több jönne ki akkor keress fel egy bőr és nemibeteg gondozót. Voltál mostanában gumi nélkül nővel? Nyilván ismeretlenre gondolok elsősorban,nem tartós partnerre.
2020. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy kis faggyú csomó volt.Ha sokat nyomkodod,akkor akár daganat is lehet belőle
2020. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyesmi.Elég csunya,lett olyan kb centis,sebes,gennyes kitapintható csomó a péniszemen alul..Azt mondták szőrtüsző begyuladhatott.Végül a csomó egyre kisebb lett,és elmúlt kb 3hét után
2020. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a jobb oldalon van a pénisze tövénél a bőr alatt folyadék, nem fáj meg semmi. Bajt jelenthet? Szerintem régebb óta ott van csak most vettem észre
2022. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A képet nem lehet megnyitni
2022. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!