Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől zsugorodik a péniszem?

Mitől zsugorodik a péniszem?

Figyelt kérdés

15 éves koromban 17 cm volt.

16 éves koromban olyan 15-16 cm

17-18 éves koromra olyan 14-15 cm

Most 19 évesen olyan 13,5 cm

Nem nem mértem rosszul véletlenül sem.Pocakot sem növesztettem mindig vékony voltam.Talán egy nagyon pici zsír van most rajtam de még így is vékonynak számítok. 185magas 75kg.De ha 1 cm-t is tévednék a mérésben akkor sem ez lenne most a méret.Egyre önbizalomhiányosabb vagyok és félek,hogy még tovább fog zsugorodni.Lehet ez a sok stressztől?Fiatalkoromban nagyon sok stressz ért mostanában úgy ahogy rendben van az életem de vissza lehet ezt csinálni?Elkezdtem királydinnye kivonatot is szedni hátha kevés a tesztoszteronom vagy valami de nem tudom,hogy mit tehetnék 😔.A sexualitásommal is gondok vannak mégpedig az,hogy ritkán áll fel már de ez az önbizalomhiány miatt van szerintem.Most is elkezdett állni nyilvánosan aztán fostam, hogy basszus hogyan rakom el de eszembe jutott,hogy már csak 13 centi és,hogy én mit akarok vele..stb..stb és egyből lelankadt...Tudom,hogy 13 centivel is lehet ügyeskedni de ez engem nem nyugtat meg mert régen nagyobb volt és nem tudom miért megy össze....



2020. máj. 28. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor azt hiszem a természetes kopást kizárhatjuk.😀
2020. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szedsz valamilyen phszihés gyógyszert?
2020. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ami nincsen használva, elkorcsosodik.
2020. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet keringési, érrendszeri, szöveti, hormonális probléma is.

Andrológushoz kéne bejelentkezni.

2020. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként használom rendszeresen szóval ez kizárva.Pszichés gyógyszereket pedig nem szedek.
2020. máj. 28. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

15 évesen mérted "rosszul",hogy tudjál kérkedni mások előtt.

Most rájöttél mennyire nem fontod ez,és megírtad a valóságot.

Az élet során csak a magasságunk változik,amit normál esetnem is mérni tudunk.

2020. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a négyes írta, fontold meg. Egyébként szerintem vérpéniszed van, azaz mereven 3-szorosa, négyszerese a petyhüdt állapotnak, ha nincs vérkeringési probléma. A vérpénisz jól erezett, kevés "hússal". A húspénisz típus az ellentéte.


A vérpéniszed van, lehet, hogy merevedési gondok miatt mérsz évről évre kevesebbet. Ha húspéniszed van, akkor a többi, négyes által írt opciót is vedd figyelembe, javaslom.

2020. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 6 os teljesen hülyeséget ír.Lehet akkor rosszzul mértem(Amúgy sosem kérkedtem vele)De akkor is egy 15-16 cm lenne normál állapotban.Jópárszor lemértem már ne nézzen már senki hülyének.Lankadva olyan 7-9 cm hosszú szóval igen vérpéniszem van ha minden igaz.A testkompozícióm megváltozott kicsit.Nincs pocakom de több lett a testzsírszázalékom.Sajnos sok szemét kaját eszek.Igaz edzek is de a testzsírom akkor is nagyobb lett.Ha ez hatással van a keringésre akkor lehet ez a fő baj.Mit gondoltok?
2020. máj. 31. 00:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és merevedésnél mindig annyira felhúzódott a szacsimon a bőr, hogy majdhogynem eltüntek a tojásaim 😂😂.Most akárhogy is bekeményedik(igaz ritkán szokott már ANNYIRA bekeményedni nagyon de azért bőven használható még) már sosem tünik el a zacsim (nem lesz feszes) hanem majdnem olyan mintha nyugalmi állapotba lenne.Gondolom ez is fontos.
2020. máj. 31. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl hűvösben méregeted.A zacsi csak ilyen esetben ráncosodik be nagyon.A lankad méretedből kiindulva,ez bizony hús p.
2020. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!