Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orális szex után húgycsőégés,...

Orális szex után húgycsőégés, járatok már így?

Figyelt kérdés
Minden STD negatív többször ismételve is, semmi nem használ..
2020. máj. 29. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Talan egy sima gyulladás? Csináltass egy vizelet tenyésztést.
2020. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen vírusos fertőzés lesz, ami nem nemi betegség. Lehet akár egy felfázás is.
2020. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bakteriális fertőzesem volt, begyulladt az egész mak + fityma. A húgycsövemmel igaz nem volt gond. De a te eseted az más, így mindenképp valami antibiotikum kéne húgyúti fertőzésre pl ciprofloxacin, vagy gyógyteával próbálkoznék még pl csalántea, kisvirágú fűzike, medveszőlő, stb. De ezen csak urológus tud szakszerűen segíteni.
2020. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindennel, cipro, doxy, levo, amoxi stb próbálkoztam, erősödött inkább.

Fluko stb gombaírtók sem használtak, de a tesztek sem dobják ki.

2020. máj. 29. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Gomba ilyet nem okoz. A tesztek előtt kezelted magad valamivel? Mert ha pl antibiotikumot szedtél előtte az meghamisíthatja elvileg az eredményt. De okozhat ilyet a fertőzésen kívül prosztatagyulladás is. Én nem vagyok szakértő, de elmennék egy magán urológushoz a helyedben.
2020. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem a teszt elvégzése előtt két hétig minimum nem szedtél antibiotikumot, mert az befolyásolja az eredményt.
2020. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a partner?
2020. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta nincs is partnerem és mégis negatívak a tesztek, akkor is ha fél éve nem szedtem semmit.
2020. máj. 31. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!