Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Száraz makkra és fitymara ezt...

Száraz makkra és fitymara ezt rászabad kenni?

Figyelt kérdés

[link]


Most amúgy hidratáló testápolót használok, kiderül mennyire hat, aztán ha nem vállna be kipróbálnám az aloe vera hidratáló krémet, de nem tudom, hogy azt szabad e rákenni. Elvileg tartósítószer meg színezőanyagmentes és lehet érzékeny bőrre is kenni.



2020. máj. 29. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én neugranormonnal vagy sudocremmel kenném.

De az aloeverát is rá lehet kenni. (arra figyelj, hogy a hugycsőbe ne nagyon kenj bele semmit)

2020. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából ma jól bevásároltam és vettem még 2 féle babakrémet, egyik neogranormonos a másik niveás, van sudocrem is + ez az aloe meg egy sensidaily testapoló, aztán amelyik beválik. Persze csak a felületre kenném, húgycsőbe nem tervezem.
2020. máj. 29. 13:35
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Nehogy bekend ilyen hámosító krémekkel amiket az első javasolt, mert csak rosszat teszel vele, az nem oda való.

Esetleg az aloe verát kipróbálhatod, nyugtató hatása lesz. De a szárazságot eltüntetni nem fogja.

Próbálj meg alsónadrágot váltani, ne legyen műszálas/szintetikus, hanem 100%pamutot használj, lehet az dörzsöli ki egy kicsit.

Inkább megmutatnám orvosnak, az a biztos.

2020. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Orvostanhallgató vagyok, ilyen babakrémeket, sudocremet nehogy rákenj! Mert csak összehámosítja a részeket.
2020. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor marad a hidratáló krém. Amúgy ilyen bepanthen sensidailyt tettem rá legutóbb. Pl azt használom napközbe. Este meg lefekvés előtt aloe krém úgy jó akkor?
2020. máj. 29. 13:43
 6/18 A kérdező kommentje:
2020. máj. 29. 13:44
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
A Sudocreme különben is popsikrém, és azt a babáknál csak a popóra szabad kenni, fütyire/puncira nem!
2020. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ezeket a túlreklámozott babacuccokat nem ajánlom, z is ugyanolyan hámosító. Gyógyszertárban lehet venni kikeverős hidratáló krémeket, szerintem azok ezerszer jobbak, mint a boltokban kaphatók, azok tele vannak kemikáliákkal, illatosítókkal, tartósítószerekkel. Ilyen kényes helyre sima testápolókat nem használnék.

4-es voltam.

2020. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Igaz. Kisbabáknál nagyon gyakran a nemiszerveknél összenő a bőr, kislányoknál is a nagy szeméremajkak, és kifiúknál is a figyma része, mivel odakerülnek ezek a hámosító krémek.

4-es vagyok

2020. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De a száraz érzetet legalább megszünteti? És most nem a babakrémeket használnám. Örökre csak nem lesz száraz. Azért akarom újrahidratálni, hogy regenerálódjon és ne legyen ilyen.
2020. máj. 29. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!