Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most fitymaszűkület, vagy...

Ez most fitymaszűkület, vagy normális ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mivel még csak most kezdtem el serdülni kb 1 éve, még nem vertem ki, de mostmár szeretném, és lankadtan simán le is tudom húzni a fitymám, viszont állva alapból le sem jön a bőr, csak ha rásegítek, de akkor is érzem, hogy egy kicsit feszül és húzza le a makkom. Ez normális, és ha majd többször kiverem hozzászokik a bőr a húzódáshoz? És ennek köze lehet ahhoz, hogy az utóbbi 2 hónapban elég nagyot nőtt hirtelen vastagságra és hosszra is a péniszem állva?(2 cm-t,így most 14 cm) És az normális, hogy mivel még nem vertem ki lankadtan folyik egy kicsit a sperma nap közben? Értelmes válaszokat szeretnék, nem kamu kérdés vagy hasonló.

2020. máj. 29. 16:49
 1/7 Moohikan válasza:
100%
Serdülsz! :) Valószínűleg be fog edződni, egyenlőre szerintem nincs ok a pánikra. Tornáztasd nyugodtan, próbálgasd, lehet akár langyos vízben is. Én is így kezdtem, de szépen fokozatosan megnyúlt. Csak kitartás kérdése :)
2020. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Edzeni kell fiam, meleg fürdővízben húzogasd hátra, valamint ügyelj rá hogy önkielégítés közben is húzd hátra rendesen. Amíg száraz a dolog addig kicsit kellemetlen lesz, de amint belejössz már nem lesz vele probléma.😉
2020. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Annyit még a meleg vízben történő húzogatáshoz,hogy 15 perc minimum kell még lazul a bőr, és zsíros krémmel kell bekenni, és úgy húzogatni.
2020. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
És még az is nagyon fontos, hogy többen így tették tönkre a fitymájukat és emiatt kellett körülmetélésre vinni. Van jó pár topik erről, néhánynál a kiíró kölyök szülője is beírt elkeseredésében hogy hangot adjon csalódottságának és kiábrándultságának a felelőtlen "jótanácsok" miatt! Inkább ne nyúlj hozzá a fitymádhoz kérdező, és ne ilyen gyakorikérdéses helyeken érdeklődj módszerek iránt, hanem szaktanácsot kérj! Itt ha valamit elrontasz garantált, hogy mindenki csak tárni fogja a karjait és orvoshoz küld majd, mert voltál olyan hülye, hogy megfogadtad amit mások látatlanba tanácsoltak!
2020. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell itt semmilyen jótanács. Ha még fiatalkorú vagy szólj szüleidnek és menjetek el háziorvoshoz vagy urológiára. Nem kell parázni vagy szégyellni. Az orvos azért orvos, hogy felmérje a helyzetet és azt cselekedje amit kell.
2020. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Akkor meg metélni fogják, ha a szülei bele vannak buzulva az orvosokba és metélős orvost (urológust vagy sebészt) fog ki, amire a mai viszonyok közt elég nagy az esély. Inkább várjon míg betölti a 18-at addig pedig tájékozódjon megfelelőbb helyen ennél jóval kompetensebb emberektől, ennél jobban bevált tanács nincs!
2020. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
94%
Nyugodj meg nincs semmi baj. Én is amikor 13 éves voltam még sehogy sem tudtam lehúzni a bőrt a makk alá. Elmentünk orvoshoz és azt mondta, hogy nem kell megijedni, nincs vele semmi gond. Tehát azt javaslom hogy tornáztasd(Pl.: Pisilésnél húzd fel a bőrt illetve ha fürdesz/zuhanyzol is amennyire csak tudod. És nem tudom, hogy hány éves vagy, de lehet ha egyszer kétszer megpróbálnál recsizni, akkor az is segítene. Hidd el, nekem mindennel együtt 3 hónap alatt megjavult. Úgyhogy kitartás és amit írtál az (legalább is szerintem) biztosan nem fitymaszűlület. (bár nem vagyok urulógus)
2020. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!