Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem zavar benneteket, hogy...

Nem zavar benneteket, hogy pisiszagú az alsótok?

Figyelt kérdés
A páromnak amikor nem otthon vagyunk mindig borzasztó büdös a nadrágja a nap végére. Ezzel szemben otthon nincs ilyen probléma. Gondolom a rázogatós technika nem elég hatékony.
2020. jún. 2. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sosem pisiszagu nap vegere.

Ha otthon nincs ilyen problema,akkor valamit idegen helyen nem csinal.

2020. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Tévedsz,ez nem rázogatós probléma .

Olvassál a férfiak vizelet rendszeréről ,azt majd rá jössz az okára .

2020. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Második, hogy te mindig ezeknél a kérdéseknél próbálod igazolni a prosztata és/vagy higiéniai problémáid!
2020. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes, nekem sosem pisiszagú, mert nem hugyozok be. Annyira zavar, mint téged a bugyid szaga!
2021. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, miért zavarna?!
2021. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

En nem ertem, hogy otthon mi okoz kulonbseget.

Masik dolog, hogy ha valaki dehidratalt, mint az idos emberek pl, akik nem akarnak inni eleget, azoknak eleve budos a vizeletuk.

2021. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért nehéz férfiként magyarázkodni,hogy miért lógatod be a valamit a csap alá,hogy lemosd. Igen,egyébként elég kellemetlen,hogy úszik a h-ban nap végéig. Persze,ha lenne valami törlőkendő szerűség,ez lehet megoldható lenne. De nem tudom,hogy azt az illatot mi nyomná el,ami a kukából árad...
2021. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban van egy jellegzetes szaga a nemiszervnek, de azt nem nevezném kimondottan húgyszagnak.
2021. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6. Te is egy ritka hülye vagy.
2021. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát ez nagyban függ attól, hogy mennyi vizelet csurog ki a húgycsőből, amíg annak fala össze nem lapul, miután a záróizom lezárta az utánpótlást. Nyugodtan kellene várni (esetleg percekig), míg a cső ellapul és fel kellene itatni valamivel a még kicsorgó vizeletet. A legtöbb vizeldében vagy wc-ben ez nem megoldott, a wc papirt nem szabad a piszoárba dobni, mert akkor az eldugul, gátolva van az elfolyás, férfiember meg nem szeret letolt gatyával leülni az esetleg összeszart munkahelyi deszkára a vizeléshez.
2021. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!