Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 38 ffi vagyok, mi bajom lehet?

38 ffi vagyok, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Baràtnőmmel szex utàn, vagyis èlvezèsem utàn, kb 3 percen belül, ki kell mennem pisilni! Ez kb 5 hónapja van! Mostmàr zavaró, ès szegènykèn làtom illúzió romboló! Voltam urológiàn kihajtottak, ilyen hülyesèggel n3 zargassak senkit! Tudom nem ide passzol a kèrdès, de mindenki itt leskelődik a legtöbbet!

#Gyakori pisi
2020. jún. 4. 21:04
1 2
 1/14 asyoulikeit válasza:
78%
Lehet húgycső gyulladás pl. Keress egy másik urulógust!
2020. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Felfázás, húgyúti gyulladás, prosztata..el kell menned urológushoz.
2020. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltam, de kizavart a p..ba! Màsik kh meg ndmfogad, mert nem oda tartozom, pedig hàziorvos utalt be!
2020. jún. 4. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Kevesebbet igyál,szex előtt menjél pisilni,aztán utána egy darabig nem kell.A prosztata egész szex alatt izgalomba van .A vizelet elzáró szelep is abban van.A prosztata olyan hatással van a szelepre,hogy keményen lezárja,hogy 1 csepp vizelet sem jöhet ki.

Ez a fajfenntartás miatt van .Szex végén lazul a prosztata,és a vizelet elzáró szelep is vizelési ingert kaphat.

2020. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ez kb 5 hónapja van, nemvolt semmi betegsègem soha, inni meg amúgyis keveset iszom... csak szegènykèm sajnàlom mert eddig szex utàn mèg ment dokàig a simogatàs? Puszikàk, most mdg rohanok hú.. ni mint dgy 80 èves...
2020. jún. 4. 22:00
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
A 80 vanasok már csak ki tipegnek.Te sem vagy már 18
2020. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha az urológusok elhajtanak, akkor még mindig mehetsz andrológushoz, ami a nőgyógyász férfi megfelelője.

Mert amit leírtál semmiképp sem normális, és kell rá megoldás.

2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség mondhatni természetes. A szervezeted így reagál a ejakulációra. Átmossa a húgycsövet.
2020. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

#8:

Nem akarok vitatkozni, de ha ez csak az utóbbi 5 hónapban van, ahogy kérdező írta, akkor ez nem lehet normál állapot. Hiszen őt magát is zavarja a szexuális együttlétben.

2020. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9/9 EZ így van, de szegèny pàromon is làtom, hogy furcsàllja... ok most mèg nevet, de kitudja meddig lehet ezt húzzni, nemakarok neki semmi rosszat!
2020. jún. 5. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!