Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 45 éves férfi vagyok, és...

45 éves férfi vagyok, és rendszeresen használok hajlakkot, a hajformám megerősítésére. Emiatt rendszeresen mosom a hajamat. Egy ideje észrevettem, hogy napi 5-10 szál haj kihullik. Ez normális, vagy aggódnom kéne?!

Figyelt kérdés

#hajlakk #hajhullás #Rendszeres hajmosás #Aggódnom kell? #5-10 szál haj kihullik naponta
2020. jún. 8. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egyszer azt mondta a bőrgyógyász, hogy napi 200 szál kihullása normális.
2020. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Most nagyon megnyugodtam! Köszönöm szépen!
2020. jún. 8. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg azt mondta, szintén a dermatológus, hogy ezerszer is moshatom a hajam egy nap, a mai, modern samponokkal semmi baja nem lesz. Mosom is, majdnem ugyanolyan okból, mint te (hajzselé). Legalább húsz éve, hogy minden nap hajat mosok, és ugyanannyi hajam van, mint húsz évesen. 40F
2020. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 5-10szál hajam hullana ki :D

Nyugi, valószínűleg nő helyettük másik.

2020. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek : Ha a bőrgyógyásznak napi 200 szál kihullása normális akkor ő a nem normális:D. Napi 100-at mondanak manapság normálisnak, de 20 éve még 60 számított annak.
2020. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5: igen én is néztem egy nagyot, bár én nő vagyok és lehet, hogy ilyen szempontból van különbség nők és férfiak haja között.
2020. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!