Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek nemi beteg?

Lehetek nemi beteg?

Figyelt kérdés
16 éves szűz fiú vagyok. Nem feküdtem még le senkivel. Jelenleg van barátnőm, aki szitén szűz, és én vagyok neki az első. Egyetlen szépség hiba, hogy az orális szexet már többször is próbáltuk óvszer nélkül (de csak egymással). Lehetek nemi beteg így, hogy előtte még senkivel nem feküdtem le, nem próbáltam se az anális, se az orális szexet, és ő szintén nem próbálta senkivel se ezeket?

2020. jún. 20. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Nemi úton is terjedő betegségeket el tudtok viszont kapni egymástól, pld. gomba, herpesz stb.
2020. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Össze lehet szedni bizonyos dolgokat orális úton is, de nem vagy nemibeteg. Bármi tünet van?
2020. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs tünetem, csak ilyeneket írtak különböző cikkek, hogy orális úton is el lehet kapni ilyeneket, hogy AIDS, és hasonlók, csak nem voltam tisztában azzal, hogy akkor is el lehet-e kapni, ha előtte egyikünk se volt senkivel. De akkor ezek szerint nem.
2020. jún. 20. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nemibetegként született, és valóban nem volt együtt mással, akkor nem.
2020. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak betegségek amik nem csak nemi úton terjednek. De tényleg nem.
2020. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opalka válasza:
Nem, nem, nem. Ha ez a felállás, hogy csak egymással voltatok idáig, akkor gyakorlatilag nulla az esélye annak, hogy bármelyikőtök fertőzött legyen.
2020. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!