Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért gyógyul nehezen a makkom?

Miért gyógyul nehezen a makkom?

Figyelt kérdés

Fél éve volt egy fertőzésem, amitől gyulladásom volt a makkomon és a fitymámon is.

Azt sikerült nagy nehezen kikezelni, de utána az egész bőr kiszáradt a péniszemen és akárhogy kentem hidratáló krémekkel csak jobban kiszáradt, így kipróbáltam a vizes lemosást ez a módszer a fitymát 1 hét alatt rendbe is tette. De a makk elég nehezen akar regenerálódni és zavar. Mintha érzékeny lenne és könnyen kidörzsölődik, így az önkielégítés se megy könnyen. Mivel már türelmetlen vagyok és zavar a mindennapokban a vizes lemosás mellé elkezdtem neogranormonnal kenni. De azon is elgondolkodtam, hogy nem e azért nem gyógyul meg rendesen mert gyakran piszkálom meg nézegetem és ha rámjön a kiverhetnék nem kímélem. Ha egy hétig nem nyúlok hozzá víz és krém mellett rendbe fog jönni? 1 hónap múlva vagyok előírva kontroll vizsgálatra, addig meg jó lenne meggyógyulni.



2020. jún. 20. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A vizes mosás elég este vagy reggel és este. Semmit nem gyógyít a víz, szóval felesleges ennyit suvickolni.


Ha nem kíméled akkor ne is csodálkozz. Hiába jön rendbe, hogyha később sem változtatsz ezen, újra gondod lesz a makoddal. Csináld finomabban sok síkosítóval.


1 hét maszti nélkül, kend neogranormonnal és helyre fogsz jönni. Farokveréskor meg ésszel csináld, és síkosítóval.

2020. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor köv hét szombatig kenem és nem babrálom. Csak azért furcsállom, mert a fityma könnyebben regenerálódott. De akkor ezt az 1 hetes ciklust betartom. Meg azért is használok rá sima vizet, mert nem akarom, hogy a tisztálkodószer irritálja.
2020. jún. 20. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan meg lehet mosni tusfürdővel vagy szappannal.
2020. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van ilyen sába intim szappanom, az ph barát illatmentes, mert az ilyen illatositott állítólag jobban kiszárítja.
2020. jún. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!