Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hosszú távú évek szteroid...

A hosszú távú évek szteroid gyógyszer szedése, tényleg okoz impotenciát?

Figyelt kérdés

#Szteroid,gyógyszer,orvosság,orvos,betegség,
2020. jún. 21. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell hozzá hosszú évek, elég egy kúra is és már nem is áll a dákó úgy nagyjából két hónapig

Az idő előrehaladtával egyébként a férfiak tesztoszteron termelése csökken tehát öregkorban már nem leszel egyébként sem olyan kanos mint fiatalon,némelyeknek feláll még de némelyeknek abszolút fel sem áll már a dákójuk

Az impontencia mellett felhivnám még a figyelmet a herezsugorodásra is ami minden egyes szteroid kúra után jelentkezni fog

Nem elhanyagoltható tényező a fiatalon bekövetkezendő betegség amit a szteroidok okoznak ez általában valamilyen rák formájában szokott előjönni egyeseknél már 40 éves kor körül


Abszolút nem éri meg kokszolni mert egy szerencsekerék a dolog és nem kell példálózni azzal, hogy Schwarzenegger is megélte a 70-et.Schwarzenegger szigorú orvosi felügyelet mellett kokszolt és azt sem lehet tudni, hogy mennyit kokszolt, nem biztos,hogy sokat.Franco Columbu aki Schwarzenegger sporttársa volt, tavaly halt meg egy balesetben már régóta küzdött a rákkal az is lehet, hogy nála is a szteroidfogyasztás okozta a rák megjelenését

2020. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat merevedési problémát, de a szedés hosszúságától, illetve megfelelő életmód mellett visszaállhat a régi kerékvágásba.
2020. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Omnagigant válasza:
Én hosszú évekig használtam szteroidokat. Nem lettem impotens, nem vagyok rákos pedig a negyvenhez közelitek. Szerintem a depresszió amit okoz sokkal veszélyesebb, sajnos azon részét megtapasztaltam. Tény, hogy amíg használod minden szuper, de utána akadhatnak komoly lelki gondok, évekkel később is.
2020. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!