Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, fecskében, ha feláll...

Srácok, fecskében, ha feláll strandon, uszodában, akkor ti mit szoktatok csinálni? 24/F

Figyelt kérdés
Most kezdtem el úszni, regen kiskoromban is úsztam, akkor még szerintem nem nagyon tudtam azt sem, h hogy működik ez az erekció dolog😅😅 és hát nyilván nem térdnadrágban jár úszni az ember, na már most olyan usziba járok, ahol van ilyen kinti "strand" rész is ahol kicsit még szoktam lenni, ha befejeztem az úszást. Aztán párszor előfordult már, h egy kis merevedés befigyelt nálam, nyilván nem úgy kell elképzelni mint egy iranymutató már előre áll😅😅 csak hát nagyobb lesz a csomag ugye, ilyenkor szerintem azért látszik, h na ennek tuti azért akkora, mert merevedése van, aztán nem tudom, h sz*rjam le, mert megszokott dolog vagy senki nem figyeli ezt egy uszodában? Nem szeretnék nevetség tárgya lenni na, vagy kihúzva magam menjek az öltözőbe azt kész?

2020. jún. 26. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont a laza térdnadrágokban látszik. Az úszónadrág lenyomja. Nem hiszem, hogy bárki azt nézné, hogy mennyire dudorodik a nadrágod. Vagy ha igen, akkor azért, mert tetszik neki :D
2020. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszökött dolog
2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szokott
2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is előfordult már,de nem foglalkozom vele, de ha nagyon áll, akkor még a vízben maradok egy darabig amíg enyhül.
2020. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában meg strandon nem kell ilyennel foglalkozni, ez természetes férfiadottság. Akinek tetszik az megnéz, aki meg olyan az elfordul.
2020. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Rá kell rántani a medencében
2020. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogyne😅😅😅
2020. jún. 26. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Megszokott dolog, de ettől függetlenül nem kíváncsi rá senki, hogy nincs önkontrollod és állni kezd a dákó.
2020. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én kíváncsi vagyok rá!
2020. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
en is szeretnék uszni jarni,te hova jársz? pv?
2020. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!