Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen a nemi szervem? F

Miért ilyen a nemi szervem? F

Figyelt kérdés
Ha hátrahúzom a fitymám, a makkomon felül van kb. középen egy piros folt. Jelenleg nem érzek semmit, még kicsit sem, csak ott van, de pl. március vége és április környékén emlékszem hogy nagyon viszketett és volt hogy fájt is. De nem a fitymám, nincs szűkületem, hanem a makkom ott nagyon viszketett. Nem tudom mitől lehet ez... Lehet hogy gomba? Nem tudom... Nagyon figyelek a higéniára ott lent, többek között a fenekemet is és a farkam is mosom rendszeresen, szappanozom és szivaccsal is átmosom (minden nap fürdök, ha masztizom akkor egyszer zuhanyzok is utána), maszti után mindig lezuhanyzom, alaposan átmosom, szappannal és szivaccsal, valamint mindig meg is törlöm alaposan, ha kiszállok a makkom. Ha kis dolgom van, mindig hátrahúzom és úgy végzem és le is törlöm. Van rá valami krém?

2020. jún. 26. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyásznak mutasd meg. Ő bíztos, hogy nagyon sok ilyent látott már.


Nem para. Első látogatás a bőrgyógyászaton mindig kínos.

Én is tisztálkodtam, meg minden. De ha menni kell, akkor menni kell.

2020. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érzem olyan súlyosnak a helyzetet, hogy orvosnak látni kéne, meg nincs is nagyon rá lehetőségem... Gyógyszertárban adnak rá valamit? Mi ez egyáltalán?
2020. jún. 26. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszertáros nem fogja tudni megmondani, hogy mi a bajod. Viszket a makkod és piros. Ezt okozhatja gomba, baktérium, vírus de akár ki is száradhat a rengeteg mosástól és a szárazra törléstől kikezdhetted a makkod felszínét.


Látatlanban mi sem tudjuk megmondani, ahogy egy gyógyszertáros sem fogja tudni, így pedig krémet vagy gyógyszert sem fog rá adni.


Sajnos ezzel azt kell hogy mondjam, hogy dokihoz kell menni. Egyébként június vége van. Április, május, június. 3 hónapja van ez. Szerintem ennyi idő után igenis van olyan súlyos, hogy doki megnézze.

2020. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Láttatlanban bőrgyógyász sem tudná megmondani. Gondolom fontosabb a nemiszerved annál, hogy elhanyagold.


Tudom, nagyon kellemetlennek tűnik, hogy egy dokinak mutogassad a péniszed. De nyugi, ő már nagyon sokat látott. Neki ez is a munkája.

2020. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!