Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A napokban végeztem némi...

A napokban végeztem némi hasizom gyakorlatot,de egy kicsit megerőltettem magam.Fájt a hasam alja és a jobb herém fel van dagadva, de nem fáj.Ha teszek rá vizes borogatást azonnal elmúlik a duzzanat, de azért aggódom.Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Így jártam már én is, bár hereduzzanat nem volt.

Nekem vizelésnél is fájt az alhasam. Neked is van ilyen?

Igazából én (asszem) két három napig kb igyekeztem nem mozogni tözsből, feküdni, és nem sportoltam addig.

2020. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert a hasi izomláz máshova is kisugárzott.

A hűtés a legjobb megoldás rá.

Csak módjával az ilyen edzéseket.

2020. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az izomláz nem sugárzik ki máshova. A felüléskor nem csak a hasizmaid kapcsolódnak be, hanem az alhasból kiinduló szalagok és a tartáshoz szükséges izmok, pl combfeszítő izom, a szalagok közül pedig a combhajlítók is bizonyos szinten. Valószínűleg megnyomhattad a jobb heréd, vagy valamelyik szalag meghúzódott közben és begyulladt. Ha szükséges akkor pár percig hűtsd, de ne sokáig, mivel a here érzékeny dolog és a hosszú hideg borogatás is simán begyullaszthatja.
2020. jún. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat.Igen borogattam már hideg vízzel akkor mintha kicsit lejjebb ment volna a duzzanat.De egyébként egyáltalán nem fáj.Akkor szerintetek menjek el dokihoz?
2020. jún. 28. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!