Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli erekció?

Reggeli erekció?

Figyelt kérdés
Az probléma lehet ,hogy reggelente nem jellemző az hogy annyira erektált álapotban lenne a pénisz? Összefügghet azzal ha előző este végzett e az illető önkielégítést? Esetleg ez nagy probléma? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. jún. 30. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Úgy tudom hogy vizelési ingertol is függ...
2020. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem ideális, ha nincs. De ha egyébként nincsenek erekciós problémák szexuális helyzetben akkor nem kell aggódni.
2020. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha este verem alvás előtt akkor reggel szinte mindig áll. De van hogy már hajnalban is és alig birok ráfeküdni :D Viszont ha reggel kimegyek wcre pisilni utána elég hamar lelankad. Szoval én se tudom mivel van nagyobb összefüggésben!!
2020. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Önkielégítés közben nincs semmi probléma csak gondolom megkérdezem mennyire probléma e az ,ha reggelenként én ezt nem nagyon veszem észre vagy nem olyan nagy mértékben.
2020. jún. 30. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát probáld ki hogy 1 vagy 2 este nem vered ki ha kibirod hogy ugy mi lesz a helyzet reggelre. Én még azt vettem észre hogy ha nagyon fáradt vagyok akkor is hamar feláll. Pl suliidőszakban hét vége felé amikor hazaérek vagy reggel amikor alig tudok felkelni mert olyan álmos vagyok akkor szinte mindig áll és csak nehezen lankad le!!
2020. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esti masztizás egyátalán nincs össze függésben a reggeli merevedéssel.Nincs az kőbe vésve,hogy reggel lenni kell.
2020. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente nekem ritkán van. Általában konkrétan amikor csörög az óra majd behugyálok. Semmi gond nincs azzal, hogyha reggelente nincs vagy csak ritkán van. Az ágyban és önkielégítéstkor nincs gond, és ez a lényeg.
2020. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A reggeli merevedés nem annak a jele, hogy valamilyen szexuális tartalmú álomból ébredt fel a férfi. Alvási fázisuk, illetve tesztoszteronszintjük annál inkább befolyásolja az erekciót.


Kamaszkorú fiúk, de sok felnőtt is kínos szituációként éli meg a reggeli merevedést. Holott az ébredéskor tapasztalt erekció egy természetes állapot, amelynek kiváltó oka még csak nem is valamilyen szexuális töltetű álom.

2020. júl. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajnali 4 és délelőtt 10 óra között a legmagasabba tesztoszteronszint. Szóval megette a fene, ha egy fiatalnak reggel nincs erekciója.
2020. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó egyébként direkt ma megfigyeltem és volt szerencsére reggeli erekcióm.
2020. júl. 4. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!