Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet a fitymát hátrahúzv...

Hogy lehet a fitymát hátrahúzva tartani? Meleg van, napközben nincs lehetőségem fürdeni. Hiába mosom reggel este, estére mindig büdös. Viszonylag hosszú a fitymám, mereven is túl lóg a makkomon. Van valami tipp hogy tarthatnám hátul?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha túl lóg és zavar akkor műtét a legjobb megoldás.
2020. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2-es, gondolkodtam rajta, de nem szeretném ha ott vagdosnának meg szurkálnának. És egyáltalán körül metélnének úgy, hogy nincsen se szűkületem, se rövid fékem? Meg nagyon sok rosszat hallotam a gyógyulás részéről is.
2020. júl. 10. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha annyira túllóg a bőr az higiéniai szempontból is gondot okoz, nem tudod megfelelően megmosni. Mutasd meg urológusnak és biztos fog rá mondani valamit, mert ebben az esetben a túllógó bőrt kell levágni, úgymond csak egy szépészeti beavatkozás.
2020. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4-es köszi, ráveszem magam valahogy, elmegyek jövő héten, egy szűrés úgy se árt évente egyszer elvileg. Szerintem marad így, addig amíg nem muszály nem vágatom le, eleve félek az urológustól nem hogy urológiai műtét!
2020. júl. 11. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mereven mennyire fedi a makkodat a fityma? Ha mereven is fedi, akkor igen nehéz lesz hátrahúzva tartani, lehetséges, hogy a fék rövid, de lehetséges a fitymatúltengése is. A hátrahúzva tartásnak általában az emberi szervezet anatómiai adottságai szükségesek, vannak trükkök, amik megoldást hozhatnak, de érdemes azzal kezdeni, hogy pisiléskor, fürdéskor mindig hátrahúzod és azután ha sikerült tovább lépni.
2020. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2020. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os, nem
2020. aug. 29. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha hosszú a fitymád, akkor érdemes metélni. Nem akadályoz munkában, de egy hét szabit érdemes kivenni.
2020. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Semmikepp ne meteltesd!

Ha szeretned be lehet turni igy nem csuszik elo. Par napig igazgatni kell neha de utana beall. Probaltam de vegul nem alkalmazom mert a makkom folyamatosan izgatta a dorzsolodes. Szagos lehet valamilyen fertozes/gomba miatt is! Velem is elofordult de kikezelve semmi gondom nincs bar nekem is hosszabb, a vegen lelogom van.

Ami nekem meg bejott, hogy pisiles utan lemosom ha tehetem. Ha nem tudom lemosni akkor kimosatom a vizeletsugarral. 1-2x befogom a nyilast egyket masodpercre, felfuvodik a vizelettol es kimossa. A vizelet steril.

2020. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a figyelmedbe ezt az oldalt:

[link]

Itt nagyon sok tippet írnak arról hogy hogyan lehet állandóan hátrahúzva tartani.

2021. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!